Життя перемагає: Унікальні червонокнижні птахи поселилися в Чорнобильській зоні (фотофакти)

В Чорнобильській зоні сфотографували тетеруків, фото Євген Воробйов

Чорнобильська зона відчуження дала притулок багатьом тваринам, після того, як цю місцевість покинула людина. Так тут помітили унікальних птахів, які залишилися на території нашої країни лише у двох географічних регіонах, зазначають Патріоти України. Новими знімками порадували фотографи "Чорнобильського радіаційно-екологічного Біосферного заповідника".

Самки тетерука безстрашно позували камерам. Працівникам заповідника вдалося сфотографувати кілька дорослих птахів на прогулянці, а також на деревах.

Варто відзначити, що самці тетерука, які відрізняються більшим розміром і дуже яскравим оперенням, в кадр не потрапили.

"Тетеруки. Дівчатка на прогулянці", - підписані яскраві знімки

Птахи досить великі, маса самців у середньому 1,2-1,4 кг (зрідка до 1,7 кг), самок - менше 1 кг (іноді до 1,3 кг). Довжина тіла досягає 60 см.

Лайфхак: ТОП-5 ефективних способів підвищити і зміцнити імунітет

понеділок, 17 лютий 2020, 8:44

Із настанням холодної пори року в більшості з нас виникає запитання, як підвищити імунітет, щоб не хворіти. Імунітет - це здатність організму людини захищатися від несприятливого впливу навколишнього середовища: морозу, вітру, забрудненого повітря, стр...

Скільки українців готові вийти на новий Майдан і взяти в руки зброю: Соціологи оприлюднили дані

понеділок, 17 лютий 2020, 8:24

Центр соціальних та маркетингових досліджень Socis у лютому 2020 року поцікавився, в якій формі українці готові захищати свою громадянську або політичну позицію, передають Патріоти України. Згідно з результатами цього опитування, більшість українців - ...