Життя перевернеться: Астрологи назвали знаки Зодіаку, долю яких змінить дзеркальна дата 07.07

Астрологи назвали дзеркальну дату 07.07 доленосною для трьох знаків Зодіаку. У цей день вони відчують на собі потужний вплив Всесвіту і зміни в долі. Дізнайтеся, чи є ваш знак Зодіаку серед них, передають Патріоти України.

Телець

Люди цього знаку ніколи не зупиняються на досягнутому, вони впевнено йдуть до своєї мети. Але в дзеркальну дату вони зможуть правильно розставити пріоритети і домогтися ще більшого. Також 07.07 Тельці зможуть вирішити багато важливих питань і на довгий час позбавитися від проблем. Астрологи також обіцяють, що люди цього знака в дзеркальну дату зможуть відкрити фінансове джерело, а наприкінці місяця вийдуть на новий рівень.

Стрілець

Представники знаку Стрілець стануть господарями своєї долі і починаючи з 07.07 у них будуть здійснюватись всі бажання. Люди цього знаку відчують небувалу енергетику і так само, як і Тельці, зможуть домогтися приголомшливих результатів у всіх своїх проектів. Також Стрільці будуть купатися в увазі протилежної статі. Самотні представники цього знака нарешті знайдуть свою справжню любовь і знайдуть чисте щастя.

Лев

Кордони стираються у Левів, в день дзеркальної дати для них почнеться біла смуга. Любов, удача, гроші і кар'єра - все це стане вірним супутником для Левів. Доля приготувала для людей цього знака масу можливостей для того, щоб Леви ні в чому не мали потреби і нарешті знайшли фінансову стабільність. Сама по собі дзеркальна дата стане вдалою для укладення угод, починання проектів і здійснення великих покупок.

Леся Нікітюк позувала на тлі квітучих сакур та дещо оголила (фото)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 0:22

Телеведуча закликала українців їхати до Вінниці. Українська телеведуча Леся Нікітюк покрасувалася стрункою фігурою, оголивши прес. Нові знімки вона опублікувала у своєму Instagram, передають Патріоти України.

З архіву ПУ. Розплата: Вчені знайшли шокуючий зв'язок між благополуччям країн і смертністю від коронавірусу

четвер, 22 квітень 2021, 23:55

Експерти Школи громадської охорони здоров'я Bloomberg Університету Джонса Хопкінса встановили шокуючий зв'язок між економічним добробутом країн і рівнем смертності від коронавірусу. Результати дослідження американських вчених опубліковано у квітні 2020...