Життя після блекауту: Киянам не варто розслаблятися, ДТЕК роз'яснив як часто наразі з'являтиметься електрика в мережі

У Києві світло для споживачів вмикатимуть на 2-3 години, поки не зросте обсяг електроенергії, яка надходить к столицю.

Про це заявив директор ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі телемарафону.

За його словами, наразі близько 30% населення у Києві має електропостачання.

"Будемо потроху перемикати, по 2-3 години давати світло, поки не буде збільшено обсяг електроенергії, яка надходить в Київ", – додав він.

Хто в Україні може вийти на пенсію достроково: Озвучено список професій

субота, 27 червень 2026, 12:22

В Україні досі діє пенсія за вислугу років - але право на неї мають лише окремі категорії працівників і лише за чіткої умови. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король. передают...

Чи варто очікувати обвалу курсу долару: Українцям дали прогноз, що буде з валютою

субота, 27 червень 2026, 11:30

В Україні курс долару найближчими днями, 27-28 червня, перебуватиме в коридорі: купівля від 44,50 до 44,75 грн та продаж від 44,95 до 45,30 грн. А євро буде в межах коридору: купівля від 50,90 до 51,35 грн і продаж від 51,40 до 51,80 грн, передають Пат...