
Транспортний колапс, який спостерігали в Києві з початком введення карантину, продовжився і в другий день обмежень, після закриття метро. Так біля метро "Чернігівська" люди зранку штурмують автобуси, а поліцейські намагаються не пускати в транспорт більше 10 осіб у зв'язку з карантинними заходами, зазначають Патріоти України.
Як повідомив кореспондент РБК-Україна, один автобус люди зупинили, перекривши йому дорогу, і почали заходити всередину. Люди штовхаються з поліцейськими.
На ролику, опублікованому з «заблокованого» автобуса, видно, що більшість пасажирів без масок. В автобусі тиснява - їдуть все: і молоді, і літні.
Така ж ситуація спостерігається і в інших районах столиці. «Київ Оперативний» показав кілометрову чергу на маршрутку на Харківському масиві.Біля зупинки на вулиці Ревуцького. У черзі люди стоять на автобус №220.

Також свіжі фотографії з міських зупинок громадського транспорту опублікували на Telegram-каналі "Київ зараз".

На Подолі теж "весело. Ось як виглядає черга на зупинку на Контрактовій площі.


Кабінет Міністрів України розпочав масштабне оновлення системи бронювання військовозобов’язаних. 30 травня уряд ухвалив постанову, яка до 1 вересня 2026 року має повністю змінити підходи до бронювання для бізнесу та працівників. Підприємствам надали пе...
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...