Життя повертає своє: У Мюнхені після двох років "ковідної" перерви відкрився Октоберфест

У Мюнхені 17 вересня після дворічної перерви через пандемію коронавірусу знову відкрився фестиваль пива Октоберфест, що існує вже 200 років і вважається найвідвідуванішим фестивалем світу.

Фестиваль відкрив мер Мюнхена Дідьє Рейтер - відкривши першу бочку пива і передавши келих прем’єру Баварії Маркусу Зьодеру.

Фестиваль триватиме до 3 жовтня, без вимоги масок та інших коронавірусних правил.

Водночас, в останній передфестивальний день представники федерації пивоварів Німеччини скаржилися уряду на свої економічні проблеми через побічні наслідки війни РФ проти України, зокрема, високі ціни на енергоносії та порушення традиційних ланцюжків постачання. За їхніми словами, без підтримки сотні підприємств сфери змушені будуть закритися.

За 200-річну історію Октоберфест скасовували лише 26 разів - через обидві світові війни і двічі - через спалах холери.

У 2019 році, на останньому "доковідному" фестивалі, його відвідали 6,3 млн гостей і випили понад 7,3 млн літрів пива. Фестиваль приносить орієнтовно 1,2 млрд євро.

Поліція побачила на тілі рани: На Київщині вихователька дитячого будинку катувала 9-річну дівчинку

середа, 1 лютий 2023, 13:29

У Фастівському Районі Київської області правоохоронці затримали виховательку дитячого будинку, яка катувала 9-річну дівчинку. На тілі малолітньої дитини виявили січені рани. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив очільник поліції Київщини Андрій Нєб...

Долари, шуба і годинник Breguet: Керівницю податкової служби Києва викрили на багатомільйонних оборудках

середа, 1 лютий 2023, 13:15

Державне бюро розслідувань 1 лютого провело обшук у виконуючої обов'язки голови податкової служби Києва Оксани Датій та виявило список бажань, датованих 2018 та 2021 роками. Серед яких, зокрема, – заробити мільйон доларів, соболина шуба та доровартісни...