"Життя змінюється кардинально": Скандальна прес-офіцерка ДПСУ Плантовська поїхала з України

Скандальна прес-офіцерка ДПСУ Іванна Плантовська поїхала з України після своїх резонансних розваг. Про свій виїзд з України сама Плантовська повідомила у Facebook, передають Патріоти України.

Вона показала коротке відео, на якому позує на терасі поблизу моря. Ймовірно, скандальна прикордонниця натякає, що виїхала в одну з теплих країн, або ж це архівне відео з Одеси, про яку Іванна згадує у пості.

"Одеса…місто, яке закохує. Чотири роки тому я приїхала сюди з однією валізою, не знала нікого, нічого, і боялася, що це місто надто велике для мене. Йшов час, я змінювалася, працювала, росла і розвивалася. Вважаю, що досягла багато саме завдяки Одесі", - зазначила дівчина.

Вона додала, що знайшла там друзів, змінилась духовно і зовні, а також "дійшла до омріяних капітанських зірок і хорошої посади". "Життя у мене змінюється зараз кардинально… сьогодні я залишаю Одесу. Час рухатись далі, і я знаю, що мене чекає нова цікава сторінка мого життя. Змінюю свої звичні номерні знаки IVANKA на номери іншої країни. Але моя ненька Україна в серці назавжди", - зазначила Плантовська.

Крім того, скандальна прес-офіцерка заявила, що "зовсім скоро розповість свою сторону про ситуацію, яка перевернула її життя".

Не могли бузучасно дивитись на благання про допомогу: Нацполіція України здійснила сміливий рейд в окуповані Олешки, щоб врятувати мати з дітьми

четвер, 8 червень 2023, 8:11

Родину помітили під час польоту БПЛА, вони благали про порятунок. Було прийнято рішення знайти шляхи, щоб евакуювати їх. З окупованого міста Олешки у Херсонській області працівникам Нацполіції України вдалося евакуювати жінку з двома дітьми, які благал...

В Україні найближчим часом різко зміниться ціна на цибулю: У Мінагрополітики розповіли, чого чекати

четвер, 8 червень 2023, 7:54

В Україні очікується стрімка зміна ціни на цибулю, яка стала рекордсменом із подорожчання серед овочів. Нинішня висока вартість пов'язана з дефіцитом, що виник на ринку, передають Патріоти України. Перший заступник міністра аграрної політики та продово...