Жити, як "слуга": Скільки коштує поїсти в їдальні Верховної Ради (фото)

Народні депутати з 1 вересня повернулися до роботи у Верховній Раді. Також у парламенті відновила роботу їдальня, де політики можуть бюджетно пообідати. У депутатському меню не лише звичні для українців страви, а й їжа для гурманів, передають Патріоти України.

У їдальні парламенту меню оновлюється кожного дня. 3 вересня депутати могли обрати обід з 43 страв. У меню представлені салати, другі страви, гарніри та десерти. Найдешевший салат – вінегрет. Він коштує всього 23 гривні. Найдорожчий – цезар з креветками за 197 гривень.

У запропонованому меню було 22 других страви, з яких найдорожчим є парене філе сьомги за 185 гривень. Водночас найдешевшим був омлет з сиром за 36 гривень.

Депутати не залишились й без десерту. Вибір був не таким широким, як серед салатів і других страв. Кухарі їдальні Верховної Ради пропонували обирати між желе з ківі за 39 гривень та панакотою за 68 гривень.


Джерело: Апостроф

Синоптики уточнили прогноз на суботу: Україну накриває похолодання з дощем мокрим снігом

субота, 28 листопад 2020, 10:54

У суботу, 28 листопада, синоптики прогнозують в Україні невеликий дощ та мокрий сніг, температура вдень від 2° морозу до 12° тепла. «28 листопада часом невеликий дощ та мокрий сніг; у південній частині, Донецькій та Луганській областях без опадів. Темп...

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...