Жити красиво: Невдоволений 22-річний індієць втопив у річці подарований батьками BMW, тому що хотів Jaguar

Пізніше хлопець з друзями намагався витягнути машину на берег, проте вона зачепилася за траву і довелося викликати дайверів.
Індієць втопив у річці подарований батьками BMW. Фото: скріншот з відео.

22-річний житель Індії втопив у річці подарований автомобіль BMW через те, що хотів отримати інший. Про це пише India Today, передають Патріоти України.

Інцидент стався в п’ятницю в місті Ямунанагар штату Харьяна, хлопець штовхнув свою нову машину в річку в пориві гніву, бо йому не сподобався подарунок, який він отримав від своїх батьків. Зазначається, що індієць на ім’я Акаш має психічне захворювання і проходить курс лікування.

“Коли хлопець занурив у річку автомобіль класу люкс, він також зняв відео і розмістив його в соціальних мережах”, – сказав виданню співробітник поліції.

За його словами, пізніше хлопець з друзями намагався витягнути машину на берег, проте вона зачепилася за траву і довелося викликати дайверів. Поліція зареєструвала даний інцидент в журналі обліку. Через хворобу Акаша, ніяких звинувачень в його адресу висунуто не буде.

Хіти тижня. Ібупрофен, ортофен, аспірин: Лікарка розповіла про небезпеку популярних препаратів

середа, 19 лютий 2020, 2:00

Кожен з нас частіше або рідше вживає різні знеболювальні препарати: хтось від головного болю, хтось від болю в суглобах тощо. Однак, як з'ясувалося, застосування різних нестероїдних протизапальних засобів пов'язане з підвищенням ризику інфаркту та інсу...

Хіти тижня. Зробив зауваження автохаму: У Києві побили ветерана АТО

середа, 19 лютий 2020, 1:00

Інцидент стався на столичних Березняках.