Жити красиво: У Рівному зареєстрували суперкар Lamborghini вартістю 15 млн

У світі налічується близько тисячі моделей, одна з них тепер буде їздити з рівненськими номерами.

У сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ у Рівному зареєстрували автомобіль Lamborghini Aventador SVJ. Про це повідомляє прес-служба центру, передають Патріоти України.

Вартість суперкара становить майже 15 мільйонів гривень (555 тисяч доларів). У світі налічується близько тисячі моделей, одна з них тепер буде їздити з рівненськими номерами.

“Під капотом – красень-двигун об’ємом 6,5 літрів. А авто розганяється до ста кілометрів на годину менш ніж за три секунди”, – йдеться в повідомленні.

Можуть не лише в обличчя плюнути: В Астраханській області Росії зграя верблюдів тероризує населення

понеділок, 3 серпень 2020, 22:45

Люди говорять, що бояться ходити на роботу, коли верблюди збираються у великі табуни і прямують вулицями. Колишній господар верблюдів, пенсіонер Юрій Серебряков випустив 80 тварин на волю, бо вже не зміг доглядати за ними. Місцеві стверджують, що твари...

У Львові раптово помер відомий український науковець

понеділок, 3 серпень 2020, 22:28

Наукові дослідження, що проводив Богдан Забавський, стосуються питань теорії кілець і модулів, алгебричної К-теорії, алгебричної геометрії, лінійної алгебри. Про причину смерті науковця наразі не повідомляють. «Це дуже велика втрата. Займався алгеброю....