Жити по-новому: Українцям хочуть дозволити змінювати по батькові

У Верховній Раді зареєстровано законопроект №2450, яким пропонують дозволити українцям змінювати по батькові. Автори документа - народні депутати з фракції "Слуга народу", йдеться на сайті Верховної Ради, передають Патріоти України.

У законопроєкті пропонують внести зміни до Цивільного та Сімейного кодексу, які дозволять особам від 16 років змінити на свій розсуд не тільки свої прізвище та імʼя, а й по батькові.

Водночас, особа з 14 років матиме право змінити своє прізвище, ім'я та по батькові за згодою батьків. У разі, якщо над 14-річною особою, встановлено опіку, зміна прізвища, власного імені та по батькові буде здійснюватись за згодою опікуна.

Наразі довзволено змінювати ім'я та прізвище, але не по батькові. Депутати вважають, що це порушує Конституцію. Законопроект розроблений з метою виконання рішення Європейського суду з прав людини у справі "Гарнага проти України".

Хіти тижня. На Дніпропетровщині багатодітний батько згвалтував 12-річну школярку

субота, 14 грудень 2019, 18:00

Особу зловмисника вдалося встановити, його затримали та доправили до відділку. Родичі дізналися, що сталося, по слідах крові, які залишилися на білизні. Дівчинку доправили до лікарні. Зловмисника затримали. Стало відомо, що у підозрюваного є троє власн...

"Дорога життя": На Одещині вкотре викрили трубопровід, яким качали контрабандний алкоголь з Молдови до України (фото, відео)

субота, 14 грудень 2019, 17:38

Такий бізнес квітне не один десяток років з "віддушиною руского міра", окупованим Придністров'ям. Як тільки правоохоронці накривають один алкопровід, за деякий час неодмінно виникає інший. СБУ спільно з ГПУ накрили "ділків", які через спеціально органі...