Жити у Франції, працювати в Швейцарії: Між двома країнами запустять гігантське метро

Між Францією і Швейцарією 15 грудня запустять метро. Гігантська лінія довжиною 230 км зі 45 станціями з'єднає французьке місто Аннемас зі швейцарською Женевою, повідомляють Патріоти України з посиланням на Leman Express. На маршруті курсуватимуть 40 потягів, які відправлятимуться з кожні десять хвилин.

Нова транспортна система дозволить знизити кількість автомобілів на дорогах на 12 відсотків. Також повинні зменшитися затори на франко-швейцарському кордоні, який щодня перетинають близько 650 тисяч автомобілів.

Також, одним із основних факторів була економічна ситуація в регіоні. Через те, що вартість житла у Франції нижча, а зарплати в Швейцарії вищі, багато людей живуть в одній країні, а працюють в іншій.

З архіву ПУ. "Мічиганське обличчя видало": У Росії виробник масла "вкрав" американську бабусю з хлопчиком (фото)

вівторок, 18 травень 2021, 23:55

Плагіатори були впевнені, нібито за георгієвською стрічкою ніхто нічого не помітить... У мережі з'явилися красномовні фото, як у Росії виробник масла "вкрав" для обгортки малюнок бабусі з хлопчиком зі старої американської листівки до Дня подяки. На це ...

З архіву ПУ. Хто має найпотужніший імунітет до COVID-19: Медики розкрили секрет

вівторок, 18 травень 2021, 23:30

Сильний імунітет до COVID-19 формується тільки в семи-восьми відсотків людей, які перехворіли на нього, водночас нерідко найстійкіший отримують пацієнти, у яких перебіг хвороби був важким. Про це, посилаючись на дослідження китайських учених, заявила д...