Жива легенда: Відомий французький актор отримав найвищу нагороду в історії кіно

На честь Алена Делона на Каннському фестивалі також продемонстрували культову драму, де він зіграв одну із головних ролей.

Ален Делон. Фото: AFP.

Ален Делон був удостоєний почесної «Золотої пальмової гілки» Каннського фестивалю за внесок в кіноіндустрію, передають Патріоти України.

Також гості кінофестивалю змогли побачити культову кримінальну драму «Месьє Кляйн» 1976 р., в якій Делон зіграв разом з Жанною Моро. Президент Каннського фестивалю Тьєррі Фремо також назвав актора «живою легендою і іконою світового масштабу».

Хіти тижня. Гнів небес, чи Знак Божий? Будинок на Київщині, в якому знімали скандальний серіал про російських "сватів", згорів (фото)

середа, 26 червень 2019, 18:00

У селі Горенка Київської області сталося загоряння в будинку, де знімався серіал «Свати». Про це у Фейсбук повідомляє dtp.kiev.ua, передають Патріоти України.

Щоб ніякі хвороби не були страшні! Аптечка на море: Які ліки варто взяти у відпустку

середа, 26 червень 2019, 17:43

Літо наступило, люди почали роз'їжджатися в теплі краї, щоб погрітися на сонечку, позасмагати та покупатися. А щоб нічого не зіпсувало відпустку - не забудьте взяти медикаменти, повідомляють Патріоти України. Перетворювати з сумки філію аптеки не потр...