Жива легенда: Відомий французький актор отримав найвищу нагороду в історії кіно

На честь Алена Делона на Каннському фестивалі також продемонстрували культову драму, де він зіграв одну із головних ролей.

Ален Делон. Фото: AFP.

Ален Делон був удостоєний почесної «Золотої пальмової гілки» Каннського фестивалю за внесок в кіноіндустрію, передають Патріоти України.

Також гості кінофестивалю змогли побачити культову кримінальну драму «Месьє Кляйн» 1976 р., в якій Делон зіграв разом з Жанною Моро. Президент Каннського фестивалю Тьєррі Фремо також назвав актора «живою легендою і іконою світового масштабу».

"Зелене лібертаріанство": В Україні стрімко дорожчає хліб

понеділок, 10 травень 2021, 6:10

Експерти вказують що продукт №1 в нашій державі дорожчає незалежно від світової кон'юнктури, а тому, що уряд не включає стримуючі механізми, котрі маються в його розпорядженні. В Україні стрімко дорожчає хліб. Тільки за останній рік його вартість збіль...

Пара з Нідерландів першою переїхала в надрукований дім (фото, відео)

понеділок, 10 травень 2021, 5:45

Будинок був зроблений на 3D-принтері. У нідерландському Ейндговені в будинок, зведений з використанням технології 3D-друку заселилося подружжя з Амстердама. Як повідомляє кореспондент Укрінформу в Гаазі з посиланням на NL TIMES, пара отримала ключі від...