Жива легенда: Відомий французький актор отримав найвищу нагороду в історії кіно

На честь Алена Делона на Каннському фестивалі також продемонстрували культову драму, де він зіграв одну із головних ролей.

Ален Делон. Фото: AFP.

Ален Делон був удостоєний почесної «Золотої пальмової гілки» Каннського фестивалю за внесок в кіноіндустрію, передають Патріоти України.

Також гості кінофестивалю змогли побачити культову кримінальну драму «Месьє Кляйн» 1976 р., в якій Делон зіграв разом з Жанною Моро. Президент Каннського фестивалю Тьєррі Фремо також назвав актора «живою легендою і іконою світового масштабу».

Усе не так, як ви вважали: Японці побудували справжню карту Землі (фото)

субота, 23 листопад 2019, 0:18

Карта, побудована за принципами проекції AuthaGraph, може бути названа дійсно інноваційною! Багато хто в курсі, що звична нам карта світу не надто вірно відображає реальне співвідношення площ країн, а тим більше морів і океанів. Використання проекції М...

Хіти тижня. Позував на тлі руїн ДАП: Стало відомо про смерть ватажка "ДНР" (фото)

субота, 23 листопад 2019, 0:10

У Росії при загадкових обставинах помер один з відомих ватажків "ДНР", учасник підрозділу "Спарта", шанувальник "російського світу" Юрій Філатов. Про його смерть повідомив у соціальній мережі Twitter блогер під ніком Necto Mancer, передають Патріоти У...