
У Вінниці правоохоронці затримали жінку, яку підозрюють у причетності до смерті тримісячного немовляти. Судово-медична експертиза встановила насильницьку смерть дитини. Про це повідомили у пресслужбі Національної поліції у Вінницькій області, передають Патріоти України.
Зазначається, що 19 квітня 35-річна вінничанка повідомила правоохоронців про смерть її немовляти. Вже на місці події було встановлено, що 17 квітня подружжя віддало свою дитину 33-річній знайомій для догляду. Вже наступного дня, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, жінка не втримала малюка. Він впав на асфальт. Дитина отримала травми, які призвели до смерті. А вже 19 квітня жінка передала тіло хлопчика матері.
Правопорушницю затримали. Її помістили до ізолятора тимчасового тримання. Вінничанці повідомили про підозру за статтею "Вбивство через необережність". Наразі фахівці вирішують питання щодо обрання запобіжного заходу. Санкція статті передбачає до 5 років позбавлення волі.
Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...