Подарунок отримав на Новий рік: Зі шлунку 6-річної дитини дістали 32 магнітні кульки - в "Охматдиті" кажуть, що це рекорд

У клініці "Охматдит" прооперували дитину, яка проковтнула 32 магнітних кульки. Малюк отримав неодимовий конструктор на Новий Рік, зазначають Патріоти України.

6-річний хлопчик проковтнув 32 кульки і потрапив до лікарні. Лікарям довелося застосувати хірургічне втручання. Це абсолютний рекорд для лікарні, пише "ТСН".

Варто відзначити, що діти часто ковтають ці кульки, проте вже через 6-8 годин в шлунку і кишечнику утворюються дірки. Якщо кульки стискають стінки кишечника, вже через кілька годин тканини відмирають. Після важкого втручання дитина відновлюється.

Дозволити не можна заборонити

Рік тому в Держспоживслужбі пообіцяли заборонити подібні іграшки. Неодимові магніти використовувалися в автомобільній промисловості. Згодом ці кульки стали позиціонуватися як головоломки для дітей. Ще цю іграшку називають конструктором-неокубом.

Якщо кульки стискають стінки кишечника, вже через кілька годин тканини відмирають. Зараз в Держспоживслужбі звітують, що моніторили ринок, та визнали, що іграшки небезпечні.

"Зазначені іграшки не відповідають вимогам Технічного регламенту. Було прийнято рішення про заборону надання на ринку цієї продукції-неокуби, але певної марки і моделі", – розповів керівник відділу ринкового нагляду Держспоживслужби Олександр Жмут.

Щось пішло не так: В ефірі українського телемарафону з'явилася жінка без штанів (відео)

середа, 28 вересень 2022, 18:23

Увечері 27 вересня в ефірі українського телемарафону "Єдині новини" щось пішло не так, і перед глядачами постала жінка без штанів. Вона з'явилася в кімнаті італійського політолога Грегоріо Ваджіані, коли він розмовляв з ведучим, передають Патріоти Укра...

У Німеччині трагічно загинув 5-річний хлопчик з України - його придавило шафою

середа, 28 вересень 2022, 15:30

У Німеччині трагічно загинув хлопчик, який через війну з родиною евакуювався з України. На 5-річного Тимура Незбжицького впала шафа. Про це повідомляє ТСН.ua, передають Патріоти України. Родина переїхала до німецького міста Гота. Трагедія сталася увече...