
У клініці "Охматдит" прооперували дитину, яка проковтнула 32 магнітних кульки. Малюк отримав неодимовий конструктор на Новий Рік, зазначають Патріоти України.
6-річний хлопчик проковтнув 32 кульки і потрапив до лікарні. Лікарям довелося застосувати хірургічне втручання. Це абсолютний рекорд для лікарні, пише "ТСН".
Варто відзначити, що діти часто ковтають ці кульки, проте вже через 6-8 годин в шлунку і кишечнику утворюються дірки. Якщо кульки стискають стінки кишечника, вже через кілька годин тканини відмирають. Після важкого втручання дитина відновлюється.
Рік тому в Держспоживслужбі пообіцяли заборонити подібні іграшки. Неодимові магніти використовувалися в автомобільній промисловості. Згодом ці кульки стали позиціонуватися як головоломки для дітей. Ще цю іграшку називають конструктором-неокубом.
Якщо кульки стискають стінки кишечника, вже через кілька годин тканини відмирають. Зараз в Держспоживслужбі звітують, що моніторили ринок, та визнали, що іграшки небезпечні.
"Зазначені іграшки не відповідають вимогам Технічного регламенту. Було прийнято рішення про заборону надання на ринку цієї продукції-неокуби, але певної марки і моделі", – розповів керівник відділу ринкового нагляду Держспоживслужби Олександр Жмут.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...