Зі швидкістю приблизно 23 657 км/год.: Наступного тижня до Землі наблизиться небезпечний астероїд

У Лабораторії реактивного руху Американського космічного агентства (NASA) попередили, що 11 грудня до Землі наблизиться астероїд 4660 Nereus, який називають “потенційно небезпечним”. Про це повідомляє видання The Hill, передають Патріоти України.

Це небесне тіло, яке було відкрите ще в 1982 році, має вигляд яйця. Його найширша частина - приблизно 330 метрів, що приблизно дорівнює розміру Ейфелевої вежі.

Розрахунки NASA показують, що 4660 Nereus здійснює повний оборот навколо Сонця за 664 дні. За прогнозами фахівців, астероїд не зіштовхнеться із Землею — він повинен пролетіти повз нашу планету зі швидкістю приблизно 23 657 км/год.

Відстань, на яку максимально підлетить астероїд, приблизно в 10 разів більша за відстань між Землею і Місяцем. Втім, “потенційно небезпечним” вважається будь-який астероїд, який підлетів на відстань 7,5 млн км до Землі.

Астероїд 4660 Nereus належить до найефективніших для пошуку корисних копалин: він містить нікель, залізо та кобальт. База даних Asterank оцінює його вартість у $4,71 млрд.

На Водохреща нацгвардійці силою витягли з води українця, який сидів в ополонці 10 хвилин (відео)

четвер, 20 січень 2022, 6:10

В Івано-Франківську у свято Водохреще чоловік заліз у водойму і залишався в крижаній воді понад 10 хвилин, не реагуючи на заклики оточуючих вийти на берег, оскільки це небезпечно для здоров'я. У підсумку впертого "моржа" силою витягли на сушу співробіт...

Хіти тижня. Летів п'яним і палив у літаку: Українка на рейсі з Єгипту до Харкова жорстко провчила пасажира

четвер, 20 січень 2022, 1:00

У літаку, який летів з Єгипту в Україну і повинен був приземлитися у Харкові, стався скандал. Один з пасажирів, який, схоже, перебував в стані алкогольного сп'яніння, раптом почав палити електронну сигарету. Персонал авіалайнера просив його не порушува...