"Зі сльозами на очах": Дитину померлої від коронавірусу породіллі з Нігерії забрали з лікарні Тернополя (фото)

З Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні виписали немовля, матір якої померла після пологів від коронавірусу. Дівчинку забрав її біологічний батько, який прибув з-за кордону, передають Патріоти України.

29-річна породілля із Нігерії, у якої діагностували COVID-19, померла після пологів 26 серпня. Їй було проведено екстрений кесарів розтин, на 9 день після операції у породіллі виникла поліорганна недостатність.

Лікарям вдалося врятувати дитину, результат тесту був негативний. Дівчинка більше місяця перебувала у педіатричному відділенні для недоношених дітей.

24 вересня за нею до Тернополя приїхали батько, бабуся та рідні, повідомили в тернопільській лікарні. «Зі сльозами на очах батько і бабуся зустріли свою кровиночку, а найближчим часом планують повернуться на батьківщину», — розповіли лікарі.

Смертельна ДТП на Майдані в Києві: Водій Land Rover заявив, що прийшов до тями тільки після аварії

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 17:56

Водій позашляховика, який 30 жовтня врізався в натовп у центрі Києва, заявив, що йому стало погано за кермом і він втратив свідомість. Про це розповів радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко. Нагадаємо, Land Rover збив на смерть двох о...

Як легко перенести магнітні бурі: Медики дали найбільш ефективні поради для метеозалежних

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 17:37

Магнітні бурі у жовтні були настільки сильними, що на головні болі та погіршення самопочуття скаржилися навіть ті, хто не має схильності до метеозалежності. За даними фахівців листопад також стане дуже складним місяцем і очікується не менше 7 геомагніт...