
З Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні виписали немовля, матір якої померла після пологів від коронавірусу. Дівчинку забрав її біологічний батько, який прибув з-за кордону, передають Патріоти України.
29-річна породілля із Нігерії, у якої діагностували COVID-19, померла після пологів 26 серпня. Їй було проведено екстрений кесарів розтин, на 9 день після операції у породіллі виникла поліорганна недостатність.
Лікарям вдалося врятувати дитину, результат тесту був негативний. Дівчинка більше місяця перебувала у педіатричному відділенні для недоношених дітей.
24 вересня за нею до Тернополя приїхали батько, бабуся та рідні, повідомили в тернопільській лікарні. «Зі сльозами на очах батько і бабуся зустріли свою кровиночку, а найближчим часом планують повернуться на батьківщину», — розповіли лікарі.
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...