
З Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні виписали немовля, матір якої померла після пологів від коронавірусу. Дівчинку забрав її біологічний батько, який прибув з-за кордону, передають Патріоти України.
29-річна породілля із Нігерії, у якої діагностували COVID-19, померла після пологів 26 серпня. Їй було проведено екстрений кесарів розтин, на 9 день після операції у породіллі виникла поліорганна недостатність.
Лікарям вдалося врятувати дитину, результат тесту був негативний. Дівчинка більше місяця перебувала у педіатричному відділенні для недоношених дітей.
24 вересня за нею до Тернополя приїхали батько, бабуся та рідні, повідомили в тернопільській лікарні. «Зі сльозами на очах батько і бабуся зустріли свою кровиночку, а найближчим часом планують повернуться на батьківщину», — розповіли лікарі.
Американський стартап Circularity Fuels заявив про успішний запуск першого у світі пілотного заводу, який перетворює коров’ячий гній на синтетичне авіаційне паливо, передають Патріоти України з посиланням на PiataAuto. . Останніми роками науковці акти...
У польській столиці триває пошукова операція після зникнення підлітка у воді на річці Вісла. За даними медіа, він приїхав з України. Про це повідомляє Wawa Hot News 24, передають Патріоти України. Хлопець зник на правому березі Вісли перед Гданським мо...