
З Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні виписали немовля, матір якої померла після пологів від коронавірусу. Дівчинку забрав її біологічний батько, який прибув з-за кордону, передають Патріоти України.
29-річна породілля із Нігерії, у якої діагностували COVID-19, померла після пологів 26 серпня. Їй було проведено екстрений кесарів розтин, на 9 день після операції у породіллі виникла поліорганна недостатність.
Лікарям вдалося врятувати дитину, результат тесту був негативний. Дівчинка більше місяця перебувала у педіатричному відділенні для недоношених дітей.
24 вересня за нею до Тернополя приїхали батько, бабуся та рідні, повідомили в тернопільській лікарні. «Зі сльозами на очах батько і бабуся зустріли свою кровиночку, а найближчим часом планують повернуться на батьківщину», — розповіли лікарі.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...