
З Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні виписали немовля, матір якої померла після пологів від коронавірусу. Дівчинку забрав її біологічний батько, який прибув з-за кордону, передають Патріоти України.
29-річна породілля із Нігерії, у якої діагностували COVID-19, померла після пологів 26 серпня. Їй було проведено екстрений кесарів розтин, на 9 день після операції у породіллі виникла поліорганна недостатність.
Лікарям вдалося врятувати дитину, результат тесту був негативний. Дівчинка більше місяця перебувала у педіатричному відділенні для недоношених дітей.
24 вересня за нею до Тернополя приїхали батько, бабуся та рідні, повідомили в тернопільській лікарні. «Зі сльозами на очах батько і бабуся зустріли свою кровиночку, а найближчим часом планують повернуться на батьківщину», — розповіли лікарі.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...