Зі святом, мордоряни! У Росії з'явилася моторошна фігура Снігуроньки, якої бояться маленькі діти (фото)

Мешканців російського міста Кострома обурило встановлення у центральній частині міста з нагоди новорічних свят каркасної конструкції «Снігуроньки». Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України.

Зазначається, що «Снігуроньку» встановлюють у місці вже не вперше. При цьому місцеві мешканці скаржаться на каркасну конструкцію, називають її огидною та стверджують, що «Снігуронька» лякає дітей. На негативні закиди місцевих мешканців довелося відповісти голові міської служби муніципального замовлення по ЖКГ Костроми Андрію Шиліну.

У бесіді з місцевим виданням «Підйом» чиновник зауважив, що вдень конструкція дійсно може мати дещо непрезентабельний вигляд, тож, на неї варто дивитися лише вночі, коли вмикається підсвітка. Про конструкцію також відомо, що її на замовлення муніципальної влади виготовив місцевий майстер. Снігуроньку вже кілька разів встановлювали перед Новим роком, і вона незмінно викликає критику. Місцеві мешканці у соціальних мережах порівнюють казкового персонажа з Бабою Ягою та опудалом, яке прийнято спалювати на Масляну.

Спрацювали на відмінно: У Мелітополі українські партизани підірвали бронепоїзд ЗС РФ

середа, 18 травень 2022, 14:45

У середу, 18 травня, з’явилася інформація про підрив у захопленому військами РФ Мелітополі Запорізької області ворожого бронепоїзда. Про це повідомив у себе у Telegram-каналі радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передають Патріоти України....

Після скандалу з Польщею: Журі для "Євробачення" тепер обиратимуть українці, правила змінено

середа, 18 травень 2022, 14:28

Після гучного скандалу з балами представнику Польщі від України на Євробаченні-2022, Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) вирішила змінити формат обрання членів журі конкурсу. Із наступного року українці зможуть безпосередньо впливати...