Зі згоди та в присутності матері підліток відрізав голову вагітній сестрі, яка вийшла заміж без згоди родини

В Індії у штаті Махараштра поліціянти затримали підлітка, якого підозрюють у жорстокому вбивстві своєї вагітної сестри, повідомляють Патріоти України.

За словами представника поліції, 19-річна дівчина вийшла заміж без згоди своєї сім’ї. Вона готувала чай для брата і матері, коли на неї напали з серпом. Після скоєного підліток і його мати здалися поліції. Крім того, правоохоронці підозрюють, що вони також зробили селфі з відрізаною головою дівчини.

Брата вбитої відправили до СІЗО для неповнолітніх після того, як його адвокат заявив, що йому не виповнилося 18 років. Однак у поліції стверджують, що цю вимогу оскаржать у суді, бо знайшли довідку, яка підтверджує, що хлопець повнолітній. Матір відправили під варту.

Дівчина втекла з сім’ї у червні і, попри невдоволення рідних, вийшла заміж за свого коханця. Обидві сім’ї належали до однієї касти, але її сім’я не схвалювала відносини, тому що сім’я чоловіка була біднішою.

Після втечі дівчина практично не спілкувалася з родичами, проте за тиждень до вбивства її відвідала мати. Правоохоронці зазначили, що жінка знала про вагітність доньки.

За словами активістів, в Індії щорічно вбивають сотні людей за те, що вони одружуються проти волі їхніх сімей. Ці вбивства часто називають “вбивствами честі” через столітні уявлення про традиції та сімейну честь, які все ще глибоко вкорінені в багатьох частинах індійського суспільства.

Зокрема, в березні поліція північного штату Уттар-Прадеш затримала чоловіка, який нібито відрубав голову своєї дочки. Було чутно, як на відео, знятому поліцією, він сказав, що вбив її через відносини, які не схвалює.

Джерело: ВВС

З архіву ПУ. Сутність скреп: "Потрібно підходити до суперника і по-російськи давати в морду. Інакше Росію будуть принижувати", - батько російського лижника (відео)

вівторок, 25 січень 2022, 3:00

Росіянин виправдовує дії свого сина, який, програвши боротьбу за друге місце, вдався до відвертого хуліганства. Батько чотириразового віцечемпіона світу з лижних гонок Олександра Большунова вважає, що його син вчинив правильно, вдаривши на трасі фінськ...

З архіву ПУ. Скрепне виховання: Російський лижник відзначився хамською поведінкою на етапі Кубка світу (відео)

вівторок, 25 січень 2022, 2:00

Наслідки для збірної Росії не забарилися. Команда була дискваліфікована за хамську поведінку свого лижника. Скандалом завершилася чоловіча естафета з лижних гонок, що проходила в рамках етапу Кубка світу у фінському Лахті у січні 2021 року, передають П...