Зібрала понад 140 тис. грн для ЗСУ: Залужний влаштував сюрприз маленькій волонтерці (відео)

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний привітав свою землячку, 11-річну волонтерку зі Звягеля Тетяну Портянко з Днем святого Миколая. Це відбулось у прямому ефірі «Сніданку з 1+1», передають Патріоти України.

«Тетянко, вітаю. Мені надзвичайно приємно брати участь в цьому дійстві і передати тобі вітання від святого Миколая. Мені дуже приємно, що ти моя землячка. Ти молодець і дуже чудово, що ми з тобою прославляємо своє рідне місто і країну. Вітаю тебе зі святом. Бережи себе», – сказав він.

Дівчинці передали шахи з автографом Головнокомандувача ЗСУ, кепку з написом «Під захистом Валерія Залужного», прапор України з автографом Валерія Залужного і ексклюзивний комплект шахів та шашок самого головнокомандувача.

У своєму юному віці дівчинка вже встигла стати відомою в Україні волонтеркою. Вона має розряд із шашок та шахів. Віртуозною грою Тетяна зібрала чимало коштів для українських захисників.

Дівчинка нині живе в Києві, а у Звягелі в неї бабуся – журналістка Лариса Герус, до якої онука приїжджала у гості й тут грала в шашки, аби зібрати гроші для ЗСУ. Минулого року дівчинка зібрала для ЗСУ 100 тис. грн, граючи у шахи.

"Плечі боліли, коліно, пільці вибили...": 81-річна потерпіла розповіла про напад підлітків у Франківську (відео)

вівторок, 5 березень 2024, 11:59

Група підлітків скоїли серію жорстоких нападів на перехожих в Івано-Франківську. Однією з потерпілих є Ольга Михайлівна, жінці – 81 рік. Про це потерпла розповіла кореспондентам "Інтер", передають Патріоти України. "Плечі боліли трохи, коліно боліло, п...

Бережіться! Має найвищий рівень смертності: Лікар попередила про небезпечну інфекцію

вівторок, 5 березень 2024, 11:30

Сказ має найвищий рівень смертності серед усіх інфекційних захворювань людини. Так як і з іншими інфекційними захворюваннями, вплив вірусу не завжди призводить до інфікування та розвитку хвороби, передають Патріоти України з посиланням на педіатра Дари...