
У столиці Чехії поліція викрила шахраїв, які збирали фінансову допомогу нібито для України, а насправді використовували гроші для власних потреб. Про це повідомляє Czech Radio, передають Патріоти України.
Збір було організовано 18-річним юнаком, який заснував для цього фонд «Ми – люди». Протягом кількох місяців учасники цієї групи збирали гроші до скриньок, які розклали в універмагах та супермаркетах у Празі та прилеглих муніципалітетах Центрально-Чеського краю.
Загалом було зібрано понад 1 млн чеських крон (близько 44 тисяч євро). Отримані кошти молодий чоловік та його спільники використовували для власних потреб та розваг, наприклад, вони подорожували світом, оплачували проживання, купували продукти харчування.
«Таким чином вони скористалися важким становищем людей, які постраждали від війни в Україні, і готовністю громадян зробити свій внесок у допомогу країні. Загальна сума завданих збитків, які нам вдалося довести на даний момент, становить близько одного мільйона ста тисяч крон, проте ми не можемо виключати, що збитки можуть бути в рази більші», – заявили у празькій поліції.
Організатора збору затримали, йому загрожує до восьми років ув’язнення.
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...
Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...