Зібрані кошти підуть на благодійність: "Укрпошта" випустила марку із героїчним псом Патроном

Пес Патрон прикрасив товари Укрпошти

Укрпошта випустила нову марку. Цього разу її героєм став пес-сапер ДСНС Патрон. Про це повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський, передають Патріоти України.

"Зазвичай в останній день літа нудьгуєш, що воно минуло. Але цього року, може, й не варто цього робити. Тому, щоб уже остаточно "розмінувати" сумний настрій, завтра запускаємо нашу марку з Патроном. Патрон буде завтра особисто, а от де – поки що сюрприз, але завтра буде круто. Так що не перемикайтеся з самого ранку. Це буде перша марка від Укрпошти, купуючи яку ви автоматично долучаєтеся до благодійності", – заявив Смілянський.

За його словами, 64 грн із кожного листа піде на благодійні цілі. Тираж марки – один мільйон екземплярів. В Укрпошті планують зібрати понад 60 мільйонів гривень, або півтора мільйона доларів, які підуть за допомогою KSE Foundation та United24 на два напрями: на одну з найпотужніших машин для розмінування та на допомогу притулкам тварин.

"У Zagoriy Foundation є цікаве дослідження про те, що у 2022 році 86% українців стали благодійниками! Думаю, продажі нової марки зможуть ще більше покращити статистику. Тепер ваше улюблене: тираж – один млн ластів, будуть доступними листівки, конверти Перший день і художні конверти формату С6 та DL. Патрон красуватиметься не лише на марках – ми створили цілий набір мерчу, який особливо сподобається діткам: магніти, футболки та худі, а також рюкзак та значки", – зазначив гендиректор.

Померла виконавиця ролі Венсді Аддамс у класичному фільмі жахів світового кінематографу

вівторок, 31 січень 2023, 8:05

У понеділок, 30 січня, американські ЗМІ повідомили про смерть популярної актриси Лізи Лорінг. Вона померла у віці 64 років від інсульту 28 січня в одній із каліфорнійських лікарень. . Лорінг дебютувала на телебаченні у віці 6 років. Вона виконала роль...

В Україні затвердили повістки нового зразка: У чому їхня відмінність і що треба знати

вівторок, 31 січень 2023, 7:52

В Україні під час мобілізації, що триває, затвердили новий Порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів. Всім військовозобов'язаним почали видавати повістки нового зразка. Про це повідомив начальни...