
Українська телеведуча Лілія Ребрик захворіла на Covid-19. Знаменитість відмовилася вести в соцмережах "щоденник хвороби", як це роблять багато її колег, оскільки почуває себе "не дуже". Про це зірка написала на своїй сторінці в Instagram. Лілія додала, що незважаючи на погане самопочуття вона не падає духом, і привітала дописувачів з приходом весни барвистими фото, передають Патріоти України.
Ребрик підкреслила, що на питання про симптоми хвороби та курс лікування, призначеним її лікарем, не відповідатиме, оскільки вважає, що її поради можуть нашкодити. "Я переконана, що все - дуже індивідуально, тому будь-яка порада в боротьбі з цією мало вивченою хворобою може нашкодити", - вважає зірка.
Про зараження коронавірусом телеведуча повідомила 28 лютого. Зірка написала, що дуже засмутилася, коли в результатах аналізів побачила слово "виявлено". Лілія була змушена скасувати на найближчі два тижні всі зйомки, і піти на самоізоляцію.
В Україні дедалі більше родових імен опиняються на межі зникнення. Деякі прізвища, які ще нещодавно зустрічалися в офіційних реєстрах, нині повністю зникли або залишилися лише у поодиноких носіїв, передають Патріоти України. Дослідники говорять про три...
У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....