Зйомки скасовано: Лілія Ребрик розповіла про свій стан після зараження коронавірусом

Українська телеведуча Лілія Ребрик захворіла на Covid-19. Знаменитість відмовилася вести в соцмережах "щоденник хвороби", як це роблять багато її колег, оскільки почуває себе "не дуже". Про це зірка написала на своїй сторінці в Instagram. Лілія додала, що незважаючи на погане самопочуття вона не падає духом, і привітала дописувачів з приходом весни барвистими фото, передають Патріоти України.

Ребрик підкреслила, що на питання про симптоми хвороби та курс лікування, призначеним її лікарем, не відповідатиме, оскільки вважає, що її поради можуть нашкодити. "Я переконана, що все - дуже індивідуально, тому будь-яка порада в боротьбі з цією мало вивченою хворобою може нашкодити", - вважає зірка.

Про зараження коронавірусом телеведуча повідомила 28 лютого. Зірка написала, що дуже засмутилася, коли в результатах аналізів побачила слово "виявлено". Лілія була змушена скасувати на найближчі два тижні всі зйомки, і піти на самоізоляцію.

"Президент має негайно припинити це": У Росії вчителька вийшла на вулицю з плакатом проти війни на Донбасі

понеділок, 12 квітень 2021, 0:32

У місті Пскові в Росії педагог Ірина Мілютіна вийшла на площу в центрі міста з плакатом "Нет войне, Россия и Украина не враги". Про це повідомляє "Север.Реалии", передають Патріоти України. Вона заявила що вийшла на пікет, тому що вважає неприпустимими...

"Коронавірус - лохотрон!": У Миколаєві група людей увірвалася в магазин і стверджувала, що COVID-19 немає (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 0:20

У неділю, 11 квітня, в Миколаєві в магазин в центрі міста увірвалися група людей, які розповідали, що коронавірусу (COVID-19) існує. Відео з подією опублікувало Facebook-співтовариство "Вартові Еспрессо". Люди були без захисних масок на обличчі і не за...