Зірка "Гардемаринів" вирушив на війну проти українців (фото)

Російський актор Михайло Мамаєв, відомий за роллю Микити Оленєва у фільмі "Віват, гардемарини!", підтримав кровопролитну війну в Україні, інформують Патріоти України.

56-річний пропагандист поділився світлинами зі зброєю за плечима у бейсболці з літерою "Z", яка вже стала символом окупантів та їхніх злочинів на українській землі. На тлі Мамаєва стояла російська техніка.

У російських ЗМП припустили, що Мамаєв вирушив не передову не у якості журналіста, а воювати проти України та, вочевидь, щоб стати гарматним м'ясом.

До своїх фото росіянин додав цинічний вірш власного авторства, в якому написав про те, як "устал" та про те, що був готовий до того, що "будут боль, война."

"Если чашу мечтаешь испить до дна, будь готов, что однажды будут боль, война.
Даром, что радость на сердце множится.
Если так повернётся, что вырвут руль,
или грудь превратят в решето от пуль,
Стану смайлика солнечной рожицей."

Зазначимо, що від початку повномасштабної війни в Україні Мамаєв підтримав політику Путіна та геноцид українського народу. До того ж, тривалий час актор працював у якості журналіста для російських видань, які активно поширюють брехню про війну в Україні під владою Кремля. Свого часу Мамаєв також мав підвищений інтерес до військових конфліктів у Афганістані, Іраку та Абхазії, до яких також була причетна Росія.

"Влада РФ хоче позбавити мене звань, а їх немає": Галкін вкотре довів росіян до істерики

вівторок, 6 червень 2023, 20:01

Російський гуморист Максим Галкін вкотре продемонстрував свою проукраїнську позицію, чим довів до істерики росіян, зазначають Патріоти України. Днями у артиста відбувся концерт у Туреччині, на який завітало чимало українців. Під час свого виступу Галкі...

"Аріна навмисне спровокувала глядачів": Світоліну освистали на Ролан Гаррос через відмову потиснути руку білорусці

вівторок, 6 червень 2023, 19:15

У вівторок, 6 червня, в рамках 1/4 фіналу Відкритого чемпіонату Франції з тенісу українка Еліна Світоліна програла Аріні Соболенко з Білорусі. Після завершення матчу білоруска демонстративно чекала Еліну біля сітки для рукостискання, але українська тен...