Зірка Голлівуду вражений стійкості маленьких українців: Орландо Блум розповів про свій приїзд до нашої ккраїни

Орландо Блум

Британський актор Орландо Блум поділився своїми враженнями після візиту в Україну. Зокрема, зірка "Піратів Карибського моря", який двічі відвідував нашу країну в якості Посла доброї волі ЮНІСЕФ, зізнався, що був вражений стійкістю та незламністю українських дітей.

Орландо Блум зустрівся з восьмирічною Міланою, яка отримала поранення і була змушена покинути свій дім через масовані обстріли з боку окупантів.

"Під час останнього візиту в Україну він зустрівся з 8-річною Міланою, яка через сильні обстріли змушена була тікати з рідного Ірпеня. Дівчинка зазнала травми, яка призвела до часткової втрати зору. Попри всі жахи вона залишається сильною та вірить у краще", - йдеться у повідомленні.

Наразі дівчинка відвідує заняття з арт-терапії ЮНІСЕФ, які допомагають їй подолати травматичні спогади.

Не дивно, що помер зовсім молодим. Науковці відтворили зовнішній вигляд Тутанхомона. Цей фараон виявився страшним інвалідом від народження через регулярний інцест предків (фото)

середа, 24 липень 2024, 8:22

Тутанхамон — один із найвідоміших фараонів Стародавнього Єгипту, який зійшов на престол, коли йому було лише 9 років, нагадують Патріоти України. Йому поклонялися як богоподібній істоті понад три тисячоліття тому, і поховали так само розкішно: у багато...

Депортації бути? Україна обговорює з Молдовою повернення чоловіків призовного віку, які втекли туди

середа, 24 липень 2024, 7:37

Україна обговорює з офіційним Кишиневом повернення додому українських чоловіків призовного віку, які виїхали з країни незаконно і залишаються у Молдові. Як повідомляє Newsmaker, про це у телепрограмі сказав посол України у Молдові Марко Шевченко, перед...