Зірка серіалів "Зачаровані" та "Район Мелроуз" показала, що з нею зробив коронавірус (відео)

Алісса Мілано важко перенесла інфекцію: їй знадобилася госпіталізація і дихальний апарат.

Зірка серіалу "Зачаровані" Алісса Мілано закликає сприймати коронавірус серйозно. 47-річна актриса отримала позитивний тест на антитіла до Covid-19 і продемонструвала його наслідки на відео в Instagram, передають Патріоти України.

"Мабуть покажу, що коронавірус робить з твоїм волоссям", - написала знаменитість. На відео вона розчісує мокре волосся, а на її гребінці і в руках залишаються цілі пасма. "Ось так я почала втрачати волосся після Covid. Одягніть чортову маску", - підсумувала вона.

Згідно з опитуванням дослідників з Університету Індіани (США), алопеція може бути довгостроковим наслідком коронавірусної інфекції. Також після одужання люди можуть стикатися зі збільшенням ваги, закладеністю вух, сухістю очей і висипом, пише CBS News.

7 серпня Алісса Мілано повідомила, що антитіла до коронавірус в її крові виявили лише через 3 місяці після хвороби. Зірка важко перенесла інфекцію: їй знадобилася госпіталізація і дихальний апарат. "Я ніколи так не хворіла. Все боліло. Зник нюх. Мені здавалося, ніби у мене на грудях сидить слон. Я не могла дихати. Не могла утримувати в собі їжу. Я втратила 4 кг за 2 тижні", - розповіла вона про симптоми.

Пов'язана з раком: Вчені назвали основну причину неприємного запаху з рота

четвер, 24 вересень 2020, 0:19

Собаки не просто так розпізнають деякі види онкологічних захворювань по запаху. Причиною галітозу – неприємного запаху з рота може бути успадкована генетична мутація. Раніше її вже пов'язували зі здатністю пригнічувати розвиток пухлин, тому результати ...

Такого дива ще не було: У київському пологовому будинку виходили двійнят вагою по 500 грамів (відео)

четвер, 24 вересень 2020, 0:06

Малята народилися у мами на 5-му місяці вагітності. Три місяці дівчинки були в реанімації, до них щодня приходили батьки і читали їм казки. Те, що малюків вдалося виходити, в пологовому будинку вважають дивом. За ці місяці вони одужали і зараз важать п...