Зірка "Скаженого весілля" зізнався, кому би із "хороших росіян" видав українські паспорти

Народний артист України Назар Задніпровський пригадав свою розмову з колегою, акторкою Галиною Безрук, з якою разом грав у серіалі "Будиночок на щастя". У програмі "Слава+" Задніпровський прокоментував рішення української артистки Безрук під час повномасштабного вторгнення рф до України залишитися у державі-терористці, передають Патріоти України.

Актор поділився, що мав з колегою розмову ще до початку війни. Галина продовжувала їздити працювати до росії і в же тоді у її бік було багато критики.

"Я їй це казав ще до війни, до активної фази: "Галю, ну зав'язуй, ну. Забирай свого чоловіка-москвича, дитину. Ну будеш тут жити". Ще тоді починалися "тьоркі" через її позицію. Вона мені сказала: "Назаре, робота". Вона акторка м'юзик-холу. І в Москві є м'юзик-хол, а в Україні жодного нема м'юзик-холу, нічого нема для неї. А вона не драматична акторка, вона акторка співу. Вона каже: "От, основна причина – це моя робота. Я просто знаю, що я в Київ приїду і буду безробітна". А там вона на головних ролях в театрі М'юзік-холу", - прокоментував Задніпровський.

Костянтин Войтенко, Назар Задніпровський, Галина Безрук та Віталіна Біблів у серіалі

Разом з тим висловив думку актор і стосовно того, чи є "хороші руські". На думку Задніпровського, комусь з них він би навіть був не проти видати українські паспорти:

"Я так думаю, що так як Невзорову треба українське громадянство давати дуже хорошим, дуже правильним росіянам. Фейгін, Ахеджакова… А їх одиниці. Ви розумієте, на 140 мільйонів 5-10 чоловік хороших. Так що, я думаю, 10 паспортів ми не пошкодуємо і нехай їм буде добре в Україні", - сказав артист.


Чоловіки в Україні не зможуть виїхати за кордон навіть після війни: Юрист назвав причину

субота, 10 червень 2023, 9:43

Український юрист розповів, що буде після закінчення війни. Чому чоловіки призовного віку, як і раніше, не зможуть виїхати за кордон? З лютого 2022 року в Україні діє воєнний стан, який запровадив президент Зеленський після початку повномасштабного вто...

Правильно обрати домашнього мурлику: Які породи кішок найласкавіші та найспокійніші

субота, 10 червень 2023, 9:40

Беручи додому кота, ми часто хочемо, щоби він був ласкавим та спокійним, любив сидіти на руках і багато мурчав. Гарантувати це не вдасться нікому. Кожен кіт – особистість зі своїм характером, який треба поважати і враховувати. Але деякі породи більш сх...