Зіркова африканська співачка загризла власного чоловіка під час сварки

27-річна зірка естради з Кенії, співачка Вайолет Асала під час сварки зі своїм 37-річним чоловіком Даніелем Омолло Оньянго, офіцером Сил оборони Кенії, загризла його на смерть.

Початок сварки через квартиру не віщував ніяких жахливих африканських пристрастей. Жінка вимагала у чоловіка переїхати з дому з двома спальнями в місті Кахава Вендані в більш скромне житло в Касарані, яке було ближче до студії, пов'язаної з її музичною кар'єрою.

Але чоловік не бажав погіршувати житлові умови заради успіху дружини і чітко про це сказав. Почався скандал, спочатку словесний, який переріс в крики з киданням предметів. Потім Даніель вкусив жінку за плече на видному місці, розлючена жінка у відповідь завдала цілу серію укусів - в плече і в праву сторону грудей. Несподівано чоловік втратив свідомість, а перелякана дружина викликала «швидку допомогу», під час транспортування в лікарню чоловік помер.

Рядова сімейна сварка закінчилася трагедією: тіло чоловіка лежить в морзі, в очікуванні розтину, а дружина - співачка Вайолет Асала, справжнє ім'я якої Зіан Ачана - постане перед судом. Вирок буде залежати від того, як кваліфікують цей випадок: як нанесення смертельних травм через необережність або як умисне вбивство.

Палац, де жила Роксолана: У Топкапи провели розкопки та знайшли дещо унікальне (фото)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:42

У турецькій столиці Стамбулі досліджували палац Топкапи. Науковці під час підземних досліджень там виявили галерею римського періоду, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Галерея була знайдена під час надземних та підземних робі...

"Озеленення йде повним ходом": У Києві комунальники вразили пішоходів своїм ноу-хау (фото)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:20

У Києві помітили незвичайний спосіб висадки дерев - одне з них опинилося на тротуарі біля регульованого переходу для пішоходів. Відповідні фото оприлюднено на сторінці "Київ оперативний" у Facebook, передають Патріоти України. "На проспекті Відрадному ...