Зіркового безлюдника Леоніда Куравльова з коронавірусом ушпиталили до реанімації у важкому стані

Зірка радянських фільмів «Іван Васильович змінює професію», «Афоня» та інших Леонід Куравльов напередодні Різдва потрапив до лікарні. У 85-річного артиста виникли проблеми з диханням. Як виявилося, Куравльов підхопив коронавірус. У нього вражені легені. Наразі він перебуває у Комунарці у реанімації на кисні, лікарі оцінюють його стан як тяжкий, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Стархіт».

На зв'язку з лікарнею постійно перебувають діти Леоніда В'ячеславовича — Василь та Катерина.

Як відомо, останнім часом Куравльов страждав від гіпертонії — у нього часто паморочилося у голові, та й загальний стан був поганим. Влітку йому навіть знадобилася термінова допомога лікарів — вдома Куравльов втратив свідомість.

Після смерті дружини артист став самітником. Він майже перестав підтримувати зв'язок з колегами, не з'являється на публіці та понад п'ять років не знімається у кіно. Востаннє зіграв у картині «Весь цей джем» у 2015 році.

Так починалась цивілізація: Де знаходиться найстаріша будівля світу, найстарішого мегаполісу віком в десять тисячоліть (фото)

вівторок, 30 травень 2023, 4:20

Протомісто проіснувало близька двох тисячоліть, і в кращі часи налічувало до 8 000 мешканців. При тому, що на більшій частині Євразії тих часів в поселеннях жило як правило по 100–150 осіб. Розписані стіни, одомашнені тварини, дивовижні статуетки та ін...

"Цього вже не можна уникнути": Авторитетний турецький учений прогнозує скору загибель Чорного моря

вівторок, 30 травень 2023, 2:40

Один із найвідоміших турецьких геологів доктор Осман Бекташ заявив, що глобальне потепління призведе до вимирання багатьох видів у Чорному морі. Цього вже не можна уникнути, переконаний він. . Чорне море складається з трьох шарів: нижній шар, що місти...