Зірку "Основного інстинкту" ледь не вбило ударом блискавки

Шанси отримати удар блискавки у людини протягом усього життя складають приблизно один до 10 тисяч. Отримати удар блискавки у власному будинку - ще менш імовірно.
Шерон Стоун. Фото: скріншот з відео.

Голлівудська зірка Шерон Стоун ледь не загинула від удару блискавки. Інцидент, про який вона розповіла в інтерв'ю коміку Бретту Гольдштейну, стався у неї вдома на кухні, повідомляють Патріоти України.

Як пише видання The Sun, 62-річна актриса, збираючись прасувати білизну, взяла парову праску. Її будинок забезпечується водою з власної свердловини. «Я наповнювала водою праску, тримаючи її однією рукою і поклавши іншу на кран. В цей час в свердловину вдарила блискавка і пройшла через воду... Мене підкинуло і жбурнуло через кухню так, що я врізалася в холодильник», - розповіла Шерон.

Актриса, через тіло якої пройшов настільки потужний розряд, навіть втратила свідомість. У почуття Стоун привела її 87-річна мати Дороті, яка дала доньці кілька ляпасів. «Я була в зміненому стані свідомості. Навіть не знаю, як це описати - щось таке яскраве, просто «вау», - говорить Шерон.
Потім Дороті посадила дочку в машину і відвезла в лікарню. «Електрокардіограма показала стільки електрики у мене в тілі!», - сказала Стоун. Актрисі довелося робити ЕКГ щодня протягом 10 днів після інциденту. Зірка фільму «Основний інстинкт» назвала подію божевіллям.
Шанси отримати удар блискавки у людини протягом усього життя складають приблизно один до 10 тисяч. Отримати удар блискавки у власному будинку - ще менш імовірно. Стоун, яка колись була секс-символом Голлівуду, не в перший раз дивиться в обличчя смерті. У 2001 році вона пережила серйозний інсульт. А підлітком ледь не перерізала собі випадково яремну вену.

Апарати NASA зробили приголомшливе відкриття: Науковий світ схвилювали нові ознаки життя на Марсі

середа, 29 травень 2024, 8:15

Вчені NASA виявили на Марсі газ, що виробляється живими істотами на Землі. Це змусило дослідників знов замислитись, що може ховатися на Червоній планеті. Постійний потік метану з кратера Гейла знайшов марсохід Curiosity. Газ з'являється у різний час до...

Мобілізація в Україні у розпалі: Чи штрафуватимуть тих, хто раніше не проходив ВЛК

середа, 29 травень 2024, 8:05

Згідно з новим законом про мобілізацію чоловіки віком від 18 до 60 років зобов'язані оновити облікові дані в ТЦК, після чого більшості доведеться повторно пройти ВЛК. У новій постанові Кабміну йдеться, що під час воєнного стану висновок військово-лікар...