"Зірки зійшлися на небі": "Дівчина з песиком" з Уханя розповіла зворушливу історію кохання з главою міграційної служби

Вперше Анастасія та Максим розмовляли по телефону 20.02.2020. Для них ці цифри й справді стали магічними.

Українка Анастасія Зінченко, що стала відомою після того, як її відмовилися евакуювати з китайського Уханя в лютому через наявність песика, зустрічається з головою Державної міграційної служби України Максимом Соколюком, старшим на 20 років, передають Патріоти України.

Як повідомила дівчина в Facebook, 20 лютого Соколюк зателефонував їй в Ухань, щоб запитати, чому її не евакуйовували, і дізнатися деталі її проблеми. "Увесь цей час ми спілкувалися і він допомагав мені спланувати успішно моє повернення додому, інформаційно і морально підтримував", – зазначила Зінченко.

Уперше вони зустрілися 25 квітня. "Коли я прилетіла, ми зустрілися і не знали, що сказати, як себе вести один з одним, це було дуже мило і неохайно. Максим передав мені листа, якого написав, і поїхав, я залишилася в бабусі на самоізоляції. У листі він написав свої почуття, думки. Після прочитання я ходила по дому сама не своя", – продовжила дівчина.

Коли самоізоляція закінчилася, Соколюк приїхав і запропонував переїхати до Києва, допоміг зібрати речі, і через день вони вже були в Києві. "Я не можу пояснити, що це було, зірки чи збіг обставин, доля – але ми разом, і ми дуже щасливі. Наша любов не схожа на звичайну, вона несе незвичайну історію і безліч подій, які ми з посмішкою розповідаємо нашим близьким", – додала Зінченко.

Цю ж історію розповів у Facebook і Соколюк. "Ми разом не розуміємо, що це було, як так трапилося і зірки зійшлися на небі, але це любов, і ми щасливі", – зазначив чиновник.

Максим Соколюк зустрічається з Анастасією Зінченко

Пара живе разом у Києві

Той самий песик

Скрин Facebook

Скрин Facebook


Школяр у Херсоні потонув у ванні

субота, 31 жовтень 2020, 18:33

Знахідка в Сахарі стала сенсацією: Теорія про занесення життя з Марсу отримала додаткові аргументи

субота, 31 жовтень 2020, 17:23

Вода на Четвертій планеті від Сонця з'явилась на 700 000 000 років раніше, ніж гадали науковці. В метеориті з Марса, що впав в пустелі Сахара, знайшли сліди води. Вік знахідки налічує близько 4,4 мільярда років, вважають дослідники. Результати роботи о...