Зірвані дахи, повалені дерева і затоплені вулиці: На Тернопільщині розгулялася страшна негода (фото)

У селі Заруддя Зборівського району поривами вітру пошкоджено покрівлі 30 житлових будинків, не краще виглядає ситуація і в інших селах.

У Тернопільській області стався розгул погодної стихії - 13 серпня в регіоні пройшли сильні дощі з градом і поривами вітру. На даний момент відомо про серйозні руйнування в приватному і громадському секторі, передають Патріоти України.

Так, в селі Синьків було пошкоджено покрівлю школи, без дахів залишилися також п'ять приватних домоволодінь. Там же зафіксовані випадки падіння дерев і пошкодження газової труби. У селі Заруддя Зборівського району поривами вітру пошкоджено покрівлі 30 житлових будинків і частково - місцевої школи. У селі Млинівці пошкоджено покрівлю виробничого приміщення на площі 300 квадратних метрів.

На додаток в районі сталося аварійне відключення електропостачання в чотирьох населених пунктах - на даний момент його вже відновили.

Хіти тижня. Нічого свого, все крадене! Як у СРСР "копіювали" західні хіти: Топ пісень, відомих усім (відео)

неділя, 23 лютий 2020, 15:00

Популярні пісні, які стали хітами в СРСР, були вкрадені за кордоном і називалися ніяк інакше, як "народна" пісня. Яскравим прикладом стала композиція Girl групи Beatles. Її абсолютно безкоштовно крутили по всьому союзу, називаючи англійською народною, ...

"Знатний аватар, вигнали із ЗСУ": Несподівані дані про одного з учасників простестів в Нових Санжарах

неділя, 23 лютий 2020, 14:52

Правопорушник вибачився за свою ганебну поведінку і висловив бажання попросити у поліцейського вибачення особисто. Один з учасників заворушень 20 лютого в Нових Санжарах, який грубо поводився стосовно співробітників поліції і називав себе учасником бой...