Зірвані дахи, повалені дерева і затоплені вулиці: На Тернопільщині розгулялася страшна негода (фото)

У селі Заруддя Зборівського району поривами вітру пошкоджено покрівлі 30 житлових будинків, не краще виглядає ситуація і в інших селах.

У Тернопільській області стався розгул погодної стихії - 13 серпня в регіоні пройшли сильні дощі з градом і поривами вітру. На даний момент відомо про серйозні руйнування в приватному і громадському секторі, передають Патріоти України.

Так, в селі Синьків було пошкоджено покрівлю школи, без дахів залишилися також п'ять приватних домоволодінь. Там же зафіксовані випадки падіння дерев і пошкодження газової труби. У селі Заруддя Зборівського району поривами вітру пошкоджено покрівлі 30 житлових будинків і частково - місцевої школи. У селі Млинівці пошкоджено покрівлю виробничого приміщення на площі 300 квадратних метрів.

На додаток в районі сталося аварійне відключення електропостачання в чотирьох населених пунктах - на даний момент його вже відновили.

"У лікарні Едику відрізали половину печінки, видалили селезінку… Куля пройшла навіть біля серця": Історії українських вдів, молодших за незалежність (фото)

понеділок, 26 серпень 2019, 6:40

"Якось чоловік запитав: "Що ти будеш робити, якщо я помру на війні?". Я відповіла: "Тоді я теж помру", - крізь сльози розповідає вдова морпіха Едуарда Федорова Юлія. Вона втратила коханого у 19 років. Свого Едіка вона поховала, знаходячись на сьомому м...

Справжній друг: Маленький чихуахуа врятував господаря від смерті

понеділок, 26 серпень 2019, 6:13

Собака запобіг самогубству свого господаря в Херсоні, по вулиці Карбишева, повідомляють Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ. Подружжя розсварилися настільки, що, коли дружина лягла спати, чоловік вирішив покінчити життя самогубством. Вночі на ...