"Зла не тримаю": Постраждалий у ДТП з Кулебою зробив першу заяву

21-річний водій мікроавтобуса, який постраждав у аварії з авто уповноваженого президента з прав дитини Миколи Кулеби, вже виписався з лікарн. Вадим продовжує відновлюватись вдома. Відвідати чиновника у лікарні захотів сам, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

"До Кулеби приїхав за власним бажанням. Всі ми люди, він постраждав більше, ніж я навіть. Я на нього зла не тримаю", - розповів водій.

За словами Вадима, в нього ушкодження неважкі – струс мозку, забої. Також зазначив, що не є безробітним, як спочатку повідомляв заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. Вадим працює водієм. Коли сталася аварії, їхав з Києва на підприємство, де працевлаштований.

Додав, що чиновник перед ним вибачився і надав матеріальну допомогу. "Відповідно мого лікарняного, Кулеба мене підтримав – фінансово допоміг. Оплатив, можна сказати, моє лікування", - розповів Вадим.

Будуть проблеми: Експерт назвав регіони, в яких влітку можливі відключення електрики

субота, 27 червень 2026, 6:51

Цього літа робота української енергомережі напряму залежатиме від погодних умов та російських атак. У найближчі місяці країна може знову стикнутися з нестачею потужностей, що спричинить тимчасові перебої з електропостачанням. Можуть запровадити аварійн...

Перевірте своє! Названо українські прізвища, які вказують на мудрість предків

субота, 27 червень 2026, 6:42

Українські прізвища зберігають у собі не лише родову історію, а й відбиток характеру, професій та навіть рівня освіченості предків. У давнину прізвища часто формувалися як оцінка людини громадою – за її розум, кмітливість або вміння вирішувати складні ...