"Зла не тримаю": Постраждалий у ДТП з Кулебою зробив першу заяву

21-річний водій мікроавтобуса, який постраждав у аварії з авто уповноваженого президента з прав дитини Миколи Кулеби, вже виписався з лікарн. Вадим продовжує відновлюватись вдома. Відвідати чиновника у лікарні захотів сам, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

"До Кулеби приїхав за власним бажанням. Всі ми люди, він постраждав більше, ніж я навіть. Я на нього зла не тримаю", - розповів водій.

За словами Вадима, в нього ушкодження неважкі – струс мозку, забої. Також зазначив, що не є безробітним, як спочатку повідомляв заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. Вадим працює водієм. Коли сталася аварії, їхав з Києва на підприємство, де працевлаштований.

Додав, що чиновник перед ним вибачився і надав матеріальну допомогу. "Відповідно мого лікарняного, Кулеба мене підтримав – фінансово допоміг. Оплатив, можна сказати, моє лікування", - розповів Вадим.

Повернення в лихі 90-ті: В Росії запит "як злити бензин" став хітом інтернету - ЗМІ

середа, 24 червень 2026, 5:50

Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...

Не солодощі й не фастфуд: Експерти назвали найкалорійніший продукт на планеті

вівторок, 23 червень 2026, 23:12

Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...