21-річний водій мікроавтобуса, який постраждав у аварії з авто уповноваженого президента з прав дитини Миколи Кулеби, вже виписався з лікарн. Вадим продовжує відновлюватись вдома. Відвідати чиновника у лікарні захотів сам, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
"До Кулеби приїхав за власним бажанням. Всі ми люди, він постраждав більше, ніж я навіть. Я на нього зла не тримаю", - розповів водій.
За словами Вадима, в нього ушкодження неважкі – струс мозку, забої. Також зазначив, що не є безробітним, як спочатку повідомляв заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. Вадим працює водієм. Коли сталася аварії, їхав з Києва на підприємство, де працевлаштований.
Додав, що чиновник перед ним вибачився і надав матеріальну допомогу. "Відповідно мого лікарняного, Кулеба мене підтримав – фінансово допоміг. Оплатив, можна сказати, моє лікування", - розповів Вадим.
Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...