Звільнення Старомайорського, що у Волноваському районі Донеччини, як і загалом кожного клаптика української земля, здійснюється героїчними зусиллями наших воїнів, ціною їхнього здоров’я, а подекуди й життя. Так, у боях із окупантами, які тривали й на вулицях села, боєць із позивним "Рева" отримав снайперську кулю в груди, передають Патріоти України.
На щастя, захисник вижив, а коли оговтався зізнався, що в момент ураження ворогом навіть злякатися не встиг. Його історію розповіли на Facebook-сторінці 7-го окремого батальйону "Арей" УДА, де служить воїн.
"Рева" народився в броніку. Про те, що в нього тепер є ще один день народження, він зрозумів вже пізніше, коли видихнув", – йдеться у пості.
Під час вуличних боїв за Старомайорське куля влучила у бронежилет бійця, залишивши слід "на згадку". Він у запалі не одразу збагнув, що сталося – а то був ворожий снайпер. Керований лише інстинктом самозбереження разом із бойовим досвідом, мужній воїн зумів врятуватися від смерті. Його біг із перешкодами до найближчого укриття супроводжувався кулями того снайпера навздогін.У 7-му ОБ "Арей" Української Добровольчої Армії навели діалог із захисником після того, як він врятувався:
– Злякався?
– Не встиг.
– Розумієш, що вдруге народився?
– Тепер – так. Тоді – ні.
"Рева" з посмішкою показував мені слід від ра*истської кулі в центрі броніка. І розповідав із посмішкою, наче нічого такого не відбулося. А я подумки подякувала Укроборонпрому за якісний захист наших хлопців", – написала автор посту про героїчного воїна.
За інформацією каналу "Перший міський", "Рева" – мешканець Кривого Рогу, який у мирному житті був машиніст тепловоза на "Арселорі". З повномасштабним російським вторгненням він став на захист рідної країни та боронить її кордони на східному напрямку.
Дмитро Ківа працював на заводі "Антонов" за всіх президентів України, окрім Володимира Зеленського. 25 липня на 82-му році життя помер відомий український авіаконструктор Дмитро Ківа, який пропрацював на авіаційному заводі "Антонов" 52 роки, передають ...
У одеській Аркадії група чоловіків билась просто перед місцевим рестораном, свідчать кадри з соцмереж. У бійці брали участь і цивільні, і люди у формі. . Увечері 27 липня біля прибережного ресторану в Одесі сталась масова бійка, у якій взяли участь ци...