Злочин та кара: Київського маршрутника, який відмовився везти ветерана АТО, звільняють за статтею

Деякі водії продовжують робити вигляд, нібито не розуміють, що у країні війна та хто їх захищає.

Військові прийшли вступитися за побратима. Фото: Фейсбук.

Громадський активіст і кандидат у депутати Олексій Гриценко оприлюднив інформацію, що після розмови з ветеранами, керівництво транспортної компанії пообіцяло звільнити водія, який відмовився везти ветерана. Про це він написав у Фейсбуці, передають Патріоти України.

Гриценко зазначив: "АТОвці зібралися провчити водія маршрутки, який вчора не пустив їхати хлопця з посвідченням. Результат: керівництво запевнило, що водія буде звільнено за статтею".

З архіву ПУ. "Замовкни заради Бога!": Журналістка принизила голос ''антимайдану'' на росТБ (відео)

п’ятниця, 13 грудень 2019, 10:30

Суперечка між Яніною Соколовською та Юрієм Котом сталася під час обговорення слів заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгія Туки. Українська журналістка Яніна Соколовська яскраво поставила на місце cкандального ведучого, голос...

З архіву ПУ. Похорон 332-річної московської окупації: На Андрія в Андріївській церкві Києва перше богослужіння Вселенського патріархату (відео)

п’ятниця, 13 грудень 2019, 9:52

Ця історицна подія відбулася рівно рік тому, 13 грудня 2018 року. Богослужіння очолили екзархи Вселенського патріархату. 13 грудня о 09:30 у Києві в Андріївській церкві почалась перша служба Вселенського патріархату, повідомляють Патріоти України з по...