Злочинна легковажність: У Житомирі вибухнув гучний скандал через зараженого коронавірусом

Хворий категорично відмовився назвати людей, із якими контактував.

Заражений коронавірусом чоловік з Житомира відмовився називати імена родичів, з якими контактував, повідомляють Патріоти України.

Житомирянин не хоче розголошувати дані про двох людей, які зустрічали його в аеропорту після повернення з-за кордону. "За це передбачена кримінальна відповідальність. Ми цих людей обов'язково встановимо і перевіримо на коронавірус", - запевнив голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко.

За його даними, ці люди - батько і син інфікованого. "Вони можуть бути інфікованими, і становлять загрозу для оточуючих", - підкреслив голова ОДА.

У той же час ресурс Житомир.info пише, що заражений чоловік працює в турфірмі і за кордоном знаходився разом з групою туристів. "Чоловік повертався з-за кордону не з другом і його сином, як він повідомляв раніше, а за кордон він возив цілу групу людей і разом з ними повертався в літаку. Зараз за допомогою соціальних мереж було встановлено, від якої турфірми вони їздили, де вони були, і на ранок обіцяють встановити все коло осіб, з якими інфікований контактував. За словами пацієнта, він сам був на самоізоляції, але невідомо, чи були на самоізоляції всі люди з групи, які з ним поверталися з-за кордону. Він цю інформацію приховував", - розповів журналістам мер Житомира Сергій Сухомлин.

Для збору інформації про членів туристичної групи, чисельність якої поки не відома, будуть залучені працівники поліції і Служби безпеки України.

Джерело: УНІАН

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...