Злочинна легковажність: У Житомирі вибухнув гучний скандал через зараженого коронавірусом

Хворий категорично відмовився назвати людей, із якими контактував.

Заражений коронавірусом чоловік з Житомира відмовився називати імена родичів, з якими контактував, повідомляють Патріоти України.

Житомирянин не хоче розголошувати дані про двох людей, які зустрічали його в аеропорту після повернення з-за кордону. "За це передбачена кримінальна відповідальність. Ми цих людей обов'язково встановимо і перевіримо на коронавірус", - запевнив голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко.

За його даними, ці люди - батько і син інфікованого. "Вони можуть бути інфікованими, і становлять загрозу для оточуючих", - підкреслив голова ОДА.

У той же час ресурс Житомир.info пише, що заражений чоловік працює в турфірмі і за кордоном знаходився разом з групою туристів. "Чоловік повертався з-за кордону не з другом і його сином, як він повідомляв раніше, а за кордон він возив цілу групу людей і разом з ними повертався в літаку. Зараз за допомогою соціальних мереж було встановлено, від якої турфірми вони їздили, де вони були, і на ранок обіцяють встановити все коло осіб, з якими інфікований контактував. За словами пацієнта, він сам був на самоізоляції, але невідомо, чи були на самоізоляції всі люди з групи, які з ним поверталися з-за кордону. Він цю інформацію приховував", - розповів журналістам мер Житомира Сергій Сухомлин.

Для збору інформації про членів туристичної групи, чисельність якої поки не відома, будуть залучені працівники поліції і Служби безпеки України.

Джерело: УНІАН

"Вибігали з будинків у білизні": Росіянки поскаржилися на "бомбардування" Шебекіно і заявили, що це "ламає психіку"

четвер, 1 червень 2023, 10:55

Раніше росіяни мовчки спостерігали за тим, як їх терористична держава регулярно обстрілювала мирні міста України та вбивала цивільних. Однак як тільки бойові дії торкнулися безпосередньо їх території, вони почали скаржитися на так звані "атаки з боку У...

На Закарпатті 16-річна дівчина народила третю дитину, немовля з'явилося на світ у "швидкій"

четвер, 1 червень 2023, 10:44

У Закарпатській області 16-річна дівчина пережила дуже складні треті пологи. Її дитина народилася у "швидкій". Про це повідомили у "Закарпатському територіальному центрі екстреної медичної допомоги" у Facebook. . Дзвінок про те, що у 16-річної дівчини ...