
В Києві затримали банду поліцейських, які задля покращення показників у власній діяльності змушували громадян вчиняти злочини (крадіжки, збувати наркотичні засоби, зброю та ін.), здійснюючи психологічний тиск та насильство. За вчинення злочинів поліцейські надавали потерпілим гроші та наркотичні речовини. У подальшому притягували їх до кримінальної відповідальності, повідомляють Патріоти України.
За інформацією прес-служби ДБР, до складу угруповання входили начальник та заступник Павлоградського відділу поліції ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області, начальник сектору цього ж відділу поліції та 4 оперативних працівники.
Слідчі столичного управління Державного бюро розслідувань спільно з працівниками Головного оперативного управління ДБР та працівниками СБУ за процесуального керівництва прокуратури Київської області в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України затримали 7 правоохоронців.







Слідство встановило, що впродовж 2019-2020 років правоохоронці примушували громадян до скоєння злочинів, які потім "розкривалися" задля підвищення показників у роботі поліції.
За місцем роботи та проживання затриманих проведені санкціоновані обшуки. Наразі всім затриманим повідомлено про підозру у вчиненні ряду злочинів, у тому числі тяжких. До Голосіївського районного суду міста Києва подано клопотання про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування здійснюється за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених:
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...