Злодії розмовляли із провідником: Пасажирів поїзда до Одеси намагалося пограбувати злочинне угруповання

Дівчині та її сусіду по купе вдалося виштовхати злодіїв, але вони помітили ще двох спільників.

Пасажирів фірмового поїзда "Москва – Одеса" "Укрзалізниці" намагалося обікрасти організоване угрупування зловмисників. При цьому провідник не тільки нічого не зробив, а й міг бути в змові зі злодіями, написала на своїй сторінці в Facebook Дар'я Савченко, передають Патріоти України.

"Відкриваю очі, чесно, я спочатку подумала що це продовження сну. Бачу, висить рюкзак наді мною. Я злякалася, підскакую, а тут чоловічі руки східної національності тягнуть його до себе. Нас в купе весь час було двоє, а тут ще двоє в кепках з'явилося", – розповіла вона.

Дарині та її сусіду по купе вдалося виштовхати їх, але вони помітили ще двох спільників, разом з якими злодії зникли в сусідньому вагоні. Розмова з провідником, за словами дівчини, нічого не дала. Він сказав, що не може викликати начальника поїзда або патруль.

"Пішла вдруге до провідника за чаєм, а ми вже кудись під'їжджали. Його в своєму купе не було. Виглядаю в тамбур, стоїть мій провідник і спілкується з цими хлопцями", – розповіла пасажирка.

Дарина також зазначила, що у вагоні були інші постраждалі. "Підрулює до мене бабуся з виряченими очима від страху. Там тієї бабусі 30 кг ваги і по груди зросту, років 70. Вся тремтить. Виявляється, її прикривали ковдрою, поки облапували сплячого попутника поруч із нею", – розповіла вона.

Хіти тижня. Можна і в Москву: Стало відомо, скільки коштує замовити на Новий рік "95 квартал"

вівторок, 10 грудень 2019, 3:00

Президент Володимир Зеленський виступати не буде за жодних умов. Спливли розцінки новорічного виступу студії "Квартал 95", а також стало відомо, чи братиме участь президент України Володимир Зеленський. Як виявилося, ціна залежить від складу артистів, ...

Хіти тижня. "Вода с кровью убитых стекала в ялтинский водопровод", - блогер про страшні звірства "совка" в Криму

вівторок, 10 грудень 2019, 2:00

"Оккупанты начали процесс возвращения захваченных украинских кораблей, который должен завершиться сегодня ночью", - пише у своєму блозі Кримський бандерівець, передають Патріоти України, і продовжує:. "2. В Крыму сегодня простились с убитой своим отчи...