Злодії розмовляли із провідником: Пасажирів поїзда до Одеси намагалося пограбувати злочинне угруповання

Дівчині та її сусіду по купе вдалося виштовхати злодіїв, але вони помітили ще двох спільників.

Пасажирів фірмового поїзда "Москва – Одеса" "Укрзалізниці" намагалося обікрасти організоване угрупування зловмисників. При цьому провідник не тільки нічого не зробив, а й міг бути в змові зі злодіями, написала на своїй сторінці в Facebook Дар'я Савченко, передають Патріоти України.

"Відкриваю очі, чесно, я спочатку подумала що це продовження сну. Бачу, висить рюкзак наді мною. Я злякалася, підскакую, а тут чоловічі руки східної національності тягнуть його до себе. Нас в купе весь час було двоє, а тут ще двоє в кепках з'явилося", – розповіла вона.

Дарині та її сусіду по купе вдалося виштовхати їх, але вони помітили ще двох спільників, разом з якими злодії зникли в сусідньому вагоні. Розмова з провідником, за словами дівчини, нічого не дала. Він сказав, що не може викликати начальника поїзда або патруль.

"Пішла вдруге до провідника за чаєм, а ми вже кудись під'їжджали. Його в своєму купе не було. Виглядаю в тамбур, стоїть мій провідник і спілкується з цими хлопцями", – розповіла пасажирка.

Дарина також зазначила, що у вагоні були інші постраждалі. "Підрулює до мене бабуся з виряченими очима від страху. Там тієї бабусі 30 кг ваги і по груди зросту, років 70. Вся тремтить. Виявляється, її прикривали ковдрою, поки облапували сплячого попутника поруч із нею", – розповіла вона.

З архіву ПУ. 9 серпня - День Пантелеймона Цілителя: Історія свята і що не можна робити

неділя, 9 серпень 2020, 9:00

9 серпня православна церква вшановує великомученика і цілителя Пантелеймона. У цей день - у всіх храмах поминають святого, молячись про одужання найтяжчих хворих. Сам Пантелеймон увірував у Христа в той момент, коли звернувся до нього з молитвою, прося...

Степанову з Ляшком до відома: У Вінницькій ЦРЛ, що отримала 3 500 захисних костюмів від Фонду Порошенка, на COVID-19 не захворів жоден медик

неділя, 9 серпень 2020, 8:41

Належне забезпечення медиків засобами антивірусного захисту залишається на незадовільному рівні на 5-му місяці пандемії, не зважаючи на багатомільярдний державний спецфонд. Від початку епідемії коронавірусу Вінницька центральна районна клінічна лікарня...