Злодій задрімав під час пограбування і розбудив домовласницю гучним хропінням

У Китаї злодій заснув під час пограбування і розбудив домовласницю своїм гучним хропінням.Про це повідомляє scmp.com, передають Патріоти України.

Чоловік прослизнув через вікно будинку в Юньнані близько півночі 8 листопада з наміром пограбувати будинок. Однак йому довелося змінити свої плани, коли він дізнався, що мешканці ще не лягли спати.

Зловмисник на прізвище Ян вирішив покурити в окремій кімнаті, чекаючи, поки вони ляжуть спати. Однак він сам заснув.

Домогосподарка на прізвище Тан спала зі своєю дитиною, коли її розбудило гучне хропіння, але спочатку вона відмахнулася від цього, сказавши, що це шум із сусіднього будинку.

Потім вона помітила, що хропіння стало гучнішим, коли вона пішла мити пляшечку з молоком своєї дитини, і вирішила продовжити розслідування. Потім вона виявила, що Ян міцно спить на підлозі в іншій кімнаті.

Вона попередила свою сім'ю, і приїхала поліція та заарештувала чоловіка, виявивши, що він рецидивіст. Він був ув'язнений за крадіжку 2022 року і був звільнений з в'язниці у вересні.

  • "Це надто смішно. Злодій привів поліцію до свого порога", — прокоментував історію у соціальних мережах один із них.
  • Інший сказав: "Якщо він так втомився, можливо, йому не слід було "працювати" понаднормово".
  • "Цікаво, який вирок за вторгнення в будинок і нічого не вкрадене?" — спитав третій.

Сенсація археології: Неподалік Риму знайшли дивну схованку десятків бронзових скульптур 2000-літньої давнини у дуже гарному стані

субота, 2 грудень 2023, 2:35

Капсула часу спрацюівала відмінно протягом 2300 років, зберігши цінну колекцію етрусько-римських артефактів. В тосканському місті Сан-Кашано-дей-Баньї, близько 120 км на північний захід від Рима, археологи виявили артефакти, приховані у лікувальних гря...

Вчені заявили, що люди старіють швидше через... динозаврів

п’ятниця, 1 грудень 2023, 23:18

У тому, що люди швидко старіють та помирають через похилий вік, винні динозаври. А точніше ті нестерпні умови існування, які вони створили для далеких прапращурів людини. Про це йдеться у науковій статті в журналі BioEssays, передають Патріоти України....