Водолази-сапери дістали з Дніпра частину російського безпілотника. Дрон впав у річку під час атаки РФ, передають Патріоти України з посиланням на ДСНС України.
"Після чергової атаки ворога водолази-сапери Мобільного рятувального центрушвидкого реагування ДСНС витягли з річки Дніпро частину безпілотника", - йдеться у повідомленні.
Як розповіли рятувальники, почувши вибух, один із очевидців, пішов до місця, де виявив величезні металеві уламки, що плавали на поверхні води.
"Він швидко повідомив про це службу екстреного реагування "101". На щастя, обійшлося без жертв", - додали у ДСНС.
Рятувальники попереджають: якщо ви побачили уламки безпілотників або ракет - не підходьте та нічого не чіпайте, а негайно повідомляйте за номером "101".
На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став 10-річний хлопчик. Про це повідомляє «Рівне Медіа» з посиланням на дані податкової кампанії декларування доходів, передають Патріоти України. Загалом у регіоні понад 100 жителів задекларували доходи,...
На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення електроенергії за розпорядженням Укренерго, передають Патріоти України. Енергетики повідомляють, що такі заходи є вимушеними та спрямовані на стабілізацію роботи енергосистеми. Жителів району зак...