ЗМІ підрахували, скільки юний Гончарук міг заробити на ТБ-шоу (відео)

На гонорар майбутній прем'єр міг купити гарний чотиризірковий коньяк або півтора кілограми російського сиру.

ЗМІ з'ясували, що прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, який у 2012 році засвітився в ток-шоу на телебаченні і на мітингу ошуканих вкладників, міг заробити за таку роботу близько 120 гривень ($15), передають Патріоти України.

Так, менеджер із кадрів телеканалу "СТБ", на якому в 2012 році виходила програма Пальчевського "Про життя", де Гончарук був статистом, заявив, що тоді за масовку в шоу людям платили близько 50 гривень за передачу і 100 гривень за повний день роботи. По курсу 2012 року нинішній прем'єр за передачу отримав близько $6.

Зазначається, що невідомо, чи був Гончарук на мітингу вкладників у масовці, чи справді боровся за свої майнові права. Хоча в його декларації немає даних про придбання квартири в той період і навіть зараз він продовжує знімати житло.

Якщо нинішній чиновник усе ж прийшов на мітинг за гроші, то міг отримати близько 60 гривень – це $7,5. За більш активну участь (наприклад, коментарі журналістам), доплачували окремо – це ще 30-40 гривень (ще $5). Всього це $12,5.

Отже, за червень 2012 року тільки за участь у шоу і в мітингу Гончарук міг отримати близько 120 гривень ($15). За ці гроші тоді нинішній прем'єр міг купити гарний чотиризірковий коньяк або півтора кілограми російського сиру.

Джерело: Вести

Учасниці "Жіночого кварталу" показали себе у всій красі (фото, відео)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:30

Відома українська актриса Лера Товстолес показала себе і колег по проекту... На фото Лера стоїть у помаранчевій толстовці. Поруч можна побачити Ольгу Жковцову, яка була в рожевій футболці. По центру розташувалася Настя Оруджова у футболці з пристойним ...

У Харкові сімейство диких кабанів паралізувало рух на дорозі: відео

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:25

У четвер, 22 жовтня, в Харкові сімейство кабанів вирішило перебігти жваву дорогу і паралізувало рух. Про це повідомляє Telegram-канал "Типова Україна", публікуючи відповідне відео. "Свинство якесь", - йдеться в підписі до ролика. На кадрах зафіксовано,...