
Магазин при заправці для вантажівок у Денмарку, штат Теннессі, США, пограбували в досить екзотичний спосіб. Про це повідомляє WREG, передають Патріоти України.
До магазину, як повідомляється, увійшли четверо людей із двома пітонами і взяли олію з канабідіолом на загальну суму близько 400 доларів. На знімках з камер спостереження, наданих офісом шерифа округу Медісон, можна побачити, як "відвідувачі", розмахуючи зміями, поклали їх на прилавок. Один із плазунів був білим, а інший коричневого забарвлення.

Один зі співробітників Маюр Равал, який страшенно боїться змій, розповів, що він із братом у той час працював у магазині. І чоловіки, відволікаючи увагу, змогли схопити олію, що містить CBD, зі стійки. Напевно грабіжники хотіли взяти більше, але навколо було занадто багато покупців, вважає продавець.
"Я думаю, вони планували успішно приїхати сюди і пограбувати магазин. Змія — це зброя, ви знаєте", — сказав Равал.

Чоловіки з пітонами перебували з двома жінками в невеликому чотиридверному седані. Поліція розшукує ймовірних зловмисників.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...