
Магазин при заправці для вантажівок у Денмарку, штат Теннессі, США, пограбували в досить екзотичний спосіб. Про це повідомляє WREG, передають Патріоти України.
До магазину, як повідомляється, увійшли четверо людей із двома пітонами і взяли олію з канабідіолом на загальну суму близько 400 доларів. На знімках з камер спостереження, наданих офісом шерифа округу Медісон, можна побачити, як "відвідувачі", розмахуючи зміями, поклали їх на прилавок. Один із плазунів був білим, а інший коричневого забарвлення.

Один зі співробітників Маюр Равал, який страшенно боїться змій, розповів, що він із братом у той час працював у магазині. І чоловіки, відволікаючи увагу, змогли схопити олію, що містить CBD, зі стійки. Напевно грабіжники хотіли взяти більше, але навколо було занадто багато покупців, вважає продавець.
"Я думаю, вони планували успішно приїхати сюди і пограбувати магазин. Змія — це зброя, ви знаєте", — сказав Равал.

Чоловіки з пітонами перебували з двома жінками в невеликому чотиридверному седані. Поліція розшукує ймовірних зловмисників.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...