Змія була повністю "соціалізована": Жовтого пітона знайшли за холодильником у квартирі на 29-му поверсі (відео)

Рятувальники тварин у Нью-Джерсі намагаються знайти власника рябого кулястого пітона, якого за своїм холодильником помітив місцевий мешканець. Про це повідомляє UPI, передають Патріоти України.

У товаристві Liberty Humane Society повідомили, що пітона знайшли за холодильником у квартирі жителя Джерсі-Сіті, що мешкає на 29 поверсі. Змію, яку спочатку помилково прийняли за кукурудзяного вужа-альбіноса, доставили до Товариства свободи гуманізму, де її ідентифікували як рябого кулястого пітона.

Пітона, яку рятувальники назвали Бананом, знайшли на 29-му поверсі квартири в районі Ньюпорт. "Це соціалізована домашня змія і, ймовірно, чиясь домашня тварина, яка втекла", – йдеться у дописі.

Рятувальники сказали, що Банан буде переданий на усиновлення, якщо протягом семи днів не знайдеться його власник.

"Влада РФ хоче позбавити мене звань, а їх немає": Галкін вкотре довів росіян до істерики

вівторок, 6 червень 2023, 20:01

Російський гуморист Максим Галкін вкотре продемонстрував свою проукраїнську позицію, чим довів до істерики росіян, зазначають Патріоти України. Днями у артиста відбувся концерт у Туреччині, на який завітало чимало українців. Під час свого виступу Галкі...

"Аріна навмисне спровокувала глядачів": Світоліну освистали на Ролан Гаррос через відмову потиснути руку білорусці

вівторок, 6 червень 2023, 19:15

У вівторок, 6 червня, в рамках 1/4 фіналу Відкритого чемпіонату Франції з тенісу українка Еліна Світоліна програла Аріні Соболенко з Білорусі. Після завершення матчу білоруска демонстративно чекала Еліну біля сітки для рукостискання, але українська тен...