Змінилась країна-лідер за кількістю інфікованих COVID-19 за добу

Загалом Індія займає третє місце в світі після США і Бразилії. Кількість заражених перевищила 3 млн осіб.

Індія випереджає всі країни світу за добовим приростом інфікувань COVID-19. Тільки за останню добу приріст склав 69 239 нових випадків, повідомили в індійському Міністерстві охорони здоров'я, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Протягом останніх трьох тижнів за добовим приростом інфекції Індія обганяла всі інші країни світу. Зараз країна займає третє місце у світі після США і Бразилії.

Як уточнюється в повідомленні індійського міністерства, в країні з населенням в 1,3 млрд осіб з початку коронавірусної пандемії зареєстрували 3 044 940 випадків зараження. За цей час близько 2,2 млн осіб вилікувалися, 56 706 пацієнтів померли від COVID-19.

Станом на ранок 23 серпня у світі зафіксовано понад 23,2 мільйона випадків COVID-19. Жертвами епідемії стали понад 804 тисяч осіб. Вилікувалися від коронавірусу майже 15 мільйонів пацієнтів.

"Небезпечно для серця та тиску": В РФ лікарка порадила пацієнту не дивитися програми Володимира Соловйова

четвер, 6 травень 2021, 13:15

Лікарка однієї з поліклінік Пролетарського району міста Саранська в РФ рекомендувала пенсіонеру відмовитися від перегляду передач з Володимиром Соловйовим. Про це пише місцеве видання, передають Патріоти України. Літній чоловік звернувся до фахівця зі ...

Фатальна розмова: На Херсонщині 20-річна дівчина повісилася після дзвінка хлопцю в армію

четвер, 6 травень 2021, 12:44

B ceлe Музикoвкa нa Xepcoнщині 20-річна дівчина повісилася після розмови з хлопцем, який пішов служити в армію. Як з'ясувалося, вона вирішила, що коханий вирішив її кинути. Про це повідомляє місцевий ресурс Херсон Daily, передають Патріоти України. Від...