Змінив зовнішність: Cпливли гучні деталі затримання в Болгарії підозрюваного в організації вбивства Гандзюк

У Болгарії правоохоронці розповіли деталі затримання ймовірного організатора вбивства активістки Катерини Гандзюк Олексія Левіна, за їх словами, нещодавно він змінив зовнішність. Про це пише "Слідство.інфо", передають Патріоти України.

В Болгарії вказали, що Левін намагався зробити себе несхожим на портрет, що був опублікований Інтерполом, а виявити його змогли за відбитками пальців.

"Левін змінив зовнішність так, що був не схожий на фото з Інтерполу. Його вдалося ідентифікувати за відбитками пальців", - повідомив спікер болгарської поліції.

Слідчі вилучили у підозрюваного два паспорти – місцевий та закордонний. Йому було заборонено виїжджати з Болгарії до рішення про екстрадицію в Україну. Також вказується, що Левін міг приїхати у Болгарію через Румунію у 2018 році, і з тих пір ніде не реєструвався.

Хіти тижня. Неможливо підпалити, підірвати або перевернути: Американці придбали для досліджень радянський "членовоз" (фото)

вівторок, 3 серпень 2021, 3:00

У 1990-х, відразу після розвалу СРСР американські автовиробники придбали старий радянський ЗІЛ на розбирання, щоб дізнатися радянську технологію бронювання. Про це пише 2drive.ru, передають Патріоти України. У США бронювання авто виконується за такою с...

З архіву ПУ. Зріст має значення: Лікарі розповіли, які чоловіки частіше заражаються коронавірусом

вівторок, 3 серпень 2021, 2:00

Вчені кажуть, що результати не обов'язково означають, що високі люди якось генетично більш уразливі для інфекції. Дані, отримані від двох тисяч осіб у Великобританії, показали, що чоловіки вище 180 сантиметрів хворіють коронавірусом в два рази частіше....