"Змішайся із землею": Ветеранка війни на Сході записала "колискову" для Росії (відео)

У пісні співачка просить ворогів, зокрема, «скоритися її слову і заснути».

Анастасія Шевченко. Фото: соцмережі.

Акторка і ветеранка війни на Сході України Анастасія Шевченко (СТАСІК) записала нову пісню та зняла кліп «Колискова для ворога», передають Патріоти України.

У пісні співачка просить ворогів, зокрема, «скоритися її слову і заснути». "У глибині душі я відчуваю жалість до ворогів. Коли бачиш, як люди приходять помирати в чужу країну – розумієш, як погано їм живеться у своїй. Їм легше вічно спати в чужій землі, ніж жити на своїй. Тому сьогодні я співаю Колискову для ворога", — поділилася співачка. Свою авторську дебютну пісню "Ніж" та кліп на неї випустила у квітні цього року. Також у липні вона виступила на сцені Atlas Weekend.

"Где пропадала, буланка?": Українці потроллили Мендель в гламурній піжамі "кольору конячки"

субота, 23 січень 2021, 13:15

«Казка» прес-секретаря Зеленського була зруйнована... У той же час інші користувачі не оцінили модного кольору піжами, назвавши Юлю «буланкой» (конячкою в «яблуках»).

Хіти тижня. Ніхто не прийшов на допомогу: На Росії дивна смерть наздогнала відомого антимайданівця і терориста "ДНР"

субота, 23 січень 2021, 13:00

За попередніми даними, 26-річного колаборанта вбив коронавірус. За його даними, Тор почав свою антиукраїнську діяльність в віці 20 років. Він був активним учасником "Антимайдану", неодноразово брав участь у сутичках з протестувальниками. Відомо, що мол...