Змушують записувати хворих із коронавірусом як пневмонію: У Харкові працівники "швидких" вийшли на акцію протесту

Були випадки, коли пацієнтів з очевидними симптомами коронавірусу відмовлялися приймати в інфекційні відділення.

Протест працівників "швидкої". Фото: Вечірній Харків.

Учасники акції протесту співробітників “швидкої допомоги” у Харкові заявили, що керівництво змушує їх приховувати випадки захворювання коронавірусом і фіксувати їх як пневмонію. Про це повідомляє “Вечірній Харків”, передають Патріоти України.

“Нас дурять міцно. Ми возимо хворих COVID-19, але нам забороняють їх кодувати. Старші лікарі кажуть, що не кодувати, а кодувати як пневмонію. В інфекційну їздять всі водії, всі швидкі допомоги завжди. Тобто всі ми можемо заразитися там. Нам не виплачують наші гроші”, — розповів один з водіїв “швидкої” Юрій.

Як розповів чоловік, були випадки, коли пацієнтів з очевидними симптомами коронавірусу відмовлялися приймати в інфекційні відділення.

“Нам видали спецкостюми і відправили на виклик на Клочківську. Хлопець контактував з Польщею. Сухий кашель, температура за 39 зашкалює. Ми його повезли в обласну дитячу інфекційну лікарню №8. Коли ми під’їжджали туди фельдшер запитав старшого лікаря, який бокс поміщати, на що була відповідь: “Що ви собі дозволяєте, зніміть маскарад-костюми і везіть людину в 4-у лікарню з ГРВІ”, – зазначив він.

Потоп у Лондоні: Закриті станції метро і дороги (відео)

неділя, 25 липень 2021, 22:52

Сильні зливи і грози викликали підтоплення у столиці Великобританія, повідомляють Патріоти України з посиланням на ВВС. . Рятувальники за декілька годин у неділю прийняли близько 300 дзвінків – в основному з приводу затоплених підвалів або доріг. . Б...

Спочатку був сильний вітер, а потім пролунав вибух: Над столицею Норвегії пронеслася величезна "вогняна куля" (відео)

неділя, 25 липень 2021, 22:30

Уламки небесного тіла могли впасти біля Осло. Великий метеорит пронісся над Норвегією в ніч на 25 липня. Фахівці вважають, що уламки небесного тіла могли впасти біля Осло. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України. Очевидці близько першої г...