
У с. Вербаїв Луцького району 60-річна жінка тримала у рабстві трьох чоловіків. Вона поселила їх у хліві та змушувала працювати. Про це повідомили в Нацполіції Волинської області, передають Патріоти України.
Жінка знаходила чоловіків, які були в уразливому стані на ринках та на автостанції. Їм вона обіцяла роботу по догляду за великою рогатою худобою та зарплатню. Проте, коли чоловіки приїжджали у село, вона забирала у них документи та селила у хліві. Коли чоловіки намагались втекти, вона погрожувала їм фізичною розправою.
Правоохоронці викрили жінку та звільнили з рабства трьох потерпілих. Жінці оголосили підозри за ч. 2 ст. 149 (Торгівля людьми) та ч. 1 ст. 357 (Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження) Кримінального кодексу України. Справу стосовно зловмисниці уже направлено до суду. Їй загрожує від 5 до 12 років позбавлення волі.
Міноборони запровадило чіткі дедлайни для розгляду заяв військовослужбовців, які самовільно залишили частину (СЗЧ), на повернення до служби, передають Патріоти України. Як повідомляється, у разі подання рапорту через застосунок Армія+, заявку розглядаю...
Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...