Змушував вчити уроки: У Росії школярка жорстоко вбила батька (фото)

У російському місті Омськ 16-річна дівчина до смерті забила свого батька молотком і ножем у серце. Після цього вона викликала швидку і втекла. Чоловік помер до прибуття медиків. За словами лікарів, його тіло було сильно понівечене, повідомляють Патріоти України.

"За версією слідства, дівчинка завдала батькові, з яким проживала, чимало ударів молотком і ножем, після чого викликала швидку, а сама пішла з дому. Свої дії вона пояснила слідчому тим, що з батьком склалися неприязні стосунки, він постійно ображав і лаяв її", – розповіли місцеві правоохоронці. Повідомляється також, що раніше сім'я втратила матір і старшу доньку, після чого чоловік почав зловживати алкоголем.

Знайомі характеризують його як м'якого і неконфліктного, проте відомо, що у батька часто виникали сварки з донькою через її небажання вчитися і допомагати йому з хатньою роботою.

Хіти тижня. Катастрофа близько, жителі готові до бунту: Макіївка здригається через таємничі землетруси

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 9:00

Місцевим пропагандистам окупанти категорично заборонили розповідати про те, що сталося. Їм погрожують звільненням і навіть кримінальними справами.​. Про серйозні землетруси в окупованій Макіївці одним з перших повідомив сепаратистської Telegram-канал "...

Буде удар? "Платіжки скоро нагадають про обіцянки "кінця епохи бідності", - Волошина

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 8:56

"До протестів проти капітуляції долучається все більше людей. Останні заяви влади змусили багатьох усвідомити: розмови про залишені бойові позиції сьогодні - це більш вагомий аргумент, ніж абстрактна "торгівля на крові", про яку розповідали вчора", - п...