Змусять принести жертви богам і не тільки: На Балі визначились, як покарати росіянина, котрий осквернив голим задом священну гору

Російський блогер Юрій Чилікін буде депортований з Балі через "голе" фото на тлі священної гори-вулкану Агунг. При цьому місцева влада спочатку змусить його пройти церемонію підношення богам, щоб утихомирити їхній гнів.

Про це сам Чилікін розповів російським ЗМІ. За словами святотатця, після церемонії підношення богам Агунга, його не пускатимуть на Балі як мінімум півроку.

Блогер запевняє, що не підозрював, що знімається оголеним у священному місці.

При цьому горе-ексбіціаніст вважає, що одним із факторів скандалу нібито став негатив, що накопичився до російських туристів.

"Якби знав, не став би так робити. Я явно не хотів, щоб зіпсувався відпочинок та мої подальші плани. Поки це схоже на дурдом, вже швидше хочеться виїхати звідси".

Нагадаємо, росіянин знявся на тлі Агунга, оголивши нижню частину тіла. Відео спровокувало скандал, місцеві жителі звернулися до влади. "Жартівник" закрив свою сторінку в соцмережі, але це не допомогло. Наразі росіянин скаржиться на погрози.

У Мелітополі російська ППО вбила 24-річного чоловіка - окупанти намагалися все приховати

четвер, 1 червень 2023, 14:44

Внаслідок невдалої роботи російської протиповітряної оборони в окупованому українському Мелітополі Запорізької області загинув мирний житель. Фрагмент ракети ворожої ППО впав на автомобіль, де він сидів. Загиблому 30 травня чоловікові було лише 24 роки...

"План 666": Піцерія запропонувала клієнтам "заплатити" за піцу після смерті

четвер, 1 червень 2023, 13:43

Новозеландська мережа піцерій Hell Pizza надала клієнтам можливість заплатити за піца після їхньої смерті. Ресторан "Пекельна піца" запропонував своїм клієнтам у Новій Зеландії та Австралії так званий "План 666", який юридично зобов'язує їх включити ра...