Знайдено викрадений рукопис 15 століття перських віршів, вартістю понад $1 млн

Арт-детектив знайшов рукописну копію збірки віршів перського поета Дівана Гафіза, який жив у 14 столітті.

Нідерландський арт-детектив Артур Бранду знайшов викрадену ркописну копію збірки віршів перського поета Дівана Гафіза, датовану 1462–1463 роками Нідерландський мистецтвознавець Артур Бранд, який розшукує втрачені арт-об'єкти, знайшов викрадений рукопис 15 століття перських віршів, вартість яких оцінюють у понад $1 млн, передають Патріоти України.

The Times пише, що арт-детектив знайшов рукописну копію збірки віршів перського поета Дівана Гафіза, який жив у 14 столітті. Книга, датована 1462–1463 роками, покрита золотом. Її викрали з колекції іранського колекціонера Джафара Газі в Німеччині після його смерті у 2007 році.

Аби її знайти, детектив витратив понад 10 років і об'їздив кілька країн. Його розслідування завершилося в Лондоні, де наприкінці 2019 року книгу Бранду передав через посередника останній її власник. Тепер детектив планує передати знахідку німецьким правоохоронцям.

The Times також зазначає, що паралельно з Брандом збірку шукали іранські правоохоронці. За словами детектива, вони дзвонили його асистентам і вимагали надати усю відому інформацію.

Скріншот статті у The Times

"За велінням демонів": На Росії хлопець обезголовив рідну матір

неділя, 27 вересень 2020, 23:15

Молодий чоловік плакав і повторював, що не хотів нікого вбивати, але голоси в голові змусили його зробити цей жахливий вчинок. У Підмосков'ї (Росії) сталася страшна сімейна трагедія, винуватцем якої став 22-річний молодий чоловік, який проживав з 46-рі...

Приземлення Ан-26 на одному двигуні – штатна ситуація. Але відмова двигуна на малій висоті дуже небезпечна, - експерт

неділя, 27 вересень 2020, 23:02

Якщо в Ан-26, який розбився в Харківській області, сталася відмова двигуна на малій висоті, пілоти опинилися в дуже складній ситуації. За його словами, приземлення з одним вимкненим двигуном – "штатна ситуація, яка відпрацьовується з кожним пілотом". "...